Wpis z mikrobloga

Dlaczego początkującym odradza się #sterydy? Załóżmy, że mamy dwóch bliźniaków. Jeden od razu wbija na teścia, inny po trzech latach robienia naturalnej formy. Przecież po 5 latach ten pierwszy będzie i wyglądał o wiele lepiej i miał lepsze wyniki. W takim razie po co czekać?

#mikrokoksy
  • 19
@derton778:

- Brak wiedzy o diecie
- Brak wiedzy i praktyki o treningu
- Brak przystosowanych ścięgien
- Brak wiedzy o samym dopingu

w/w nie zrobisz w 1-3 msc reserchu internetu, a tym bardziej nie przeprowadzisz tego weryfikacji. Mam kilku klientów co wbili na bombę z 0-3 msc stażu i po roku mają efekty niemalże jak naturale - idzie dużo w kibel. Oczywiście znajdzie się 1 na 100 osób co ogarnie
@Towarzysz_Pawulon: w realu wiekszość osób z siłowni, które znam mimo wszystko są jednak naturalami :) na pewno ponad 2/3-3/4 mimo, ze sterydiarz do sterydiarza od razu ciągnie. A klientów to z 90 % mam naturali także no nie sądzę xd najczęstszy koniec kariery oprócz kontuzji to off lub mostek "bo tu juz nie to"
@Towarzysz_Pawulon: a ja bym nadal cwiczył naturalnie mimo braku genu, właściwie te 5 prawie lat naturalności nie miałem parcia na wejście na doping i planowałem je później ale #!$%@? z COVIDem to we mnie szybciej wyzwolił
@Towarzysz_Pawulon: Ja znam kilka gwiazd jednego sezonu czy delikwentów którzy przybili, a za rok już nie trenowali. Mam też podopiecznych którym nie spodobał się doping i po chwili z niego rezygnują lub takich ktorzy po prostu przyszli do mnie zejść z bomby i trenować naturalnie.
@derton778: ja na teściu bez treningu wyglądam lepiej niż naturalnie po trzech latach siłowni. Do tego lepiej się czuję, szybsza regeneracja, potrzebuję mniej snu, #!$%@? stoi jak armata. A to wszystko w pieniądzach mniejszych niż trenujący wydają na samą przedtreningówkę. (susta - 70zł/10ml, walę 1ml co 5 dni) Jedynie co mnie wyróżnia, to to że nie mam problemu z estro, a krew badam co miesiąc bo mam w abonamencie za free.
Jeden od razu wbija na teścia, inny po trzech latach robienia naturalnej formy. Przecież po 5 latach ten pierwszy będzie i wyglądał o wiele lepiej i miał lepsze wyniki.


@derton778:

Bardzo zero-jedynkowe postawienie sprawy.

3 lata to długi czas gdzie z paździocha możesz się zrobić na niemal instamodela czego jestem przykładem.

Czemu nie wbijać od razu napisali Ci wyżej. Czemu zakładasz, żeby rzeźbić naturalnie 3 lata jak się chce mieć wyłącznie