Wpis z mikrobloga

@Dorodny_Wieprz: Nawet jeżeli USA to zrobiło, to w oczywisty sposób jest niekorzystne by było z tym kojarzone przez kogokolwiek więcej, niż tych którym miałoby to ewentualnie dać do myślenia. Jeżeli USA otwarcie przyznałoby się do ataku na infrastrukturę należącą w prawie połowie do swojego sojusznika, niezależnie od jej kontekstu geopolitycznego i nie będąc oficjalnie w stanie wojny z drugim udziałowcem... Oczywiście USA tego nie zrobi, ale wydaje mi się że Radek
@hphp123: @Zjadlem_Babcie: @fantazm:

Wezcie pod uwage ze on i jego zona sa dosc umocowani w UK i US. Niekoniecznie to musi byc nieprzemyslane ;)
A sugestie ze z powodu tweeta jest strach przed Rosija wzialem na wykopu i komentarzy nizej:

https://www.wykop.pl/link/6836131/wpis-sikorskiego-wywolal-burze-jest-reakcja-rosyjskiego-msz/

Ale kompletnie rozumiem ze moze budzic kontrowersje. Najlepiej zalozyc najprostsza wersje ze gosc sie nachlal i pisze glupoty, tak pomysli kazdy. Polityka to sa czesto szachy 3d zeby
@hphp123: dopóki nic nie zostanie udowodnione żadnej ze stron to tylko Twitterowe gadanie. Bo oczywistym jest, że Sikorski nie wie kto to zrobił i zażartował i wiedza o tym i Amerykanie i Niemcy i Ruscy a reszta to propagandowe przepychanki
@Dorodny_Wieprz: Biorę pod uwagę, ale biorę pod uwagę też to że nawet wysoko sytuowani ludzie potrafią przecenić swoje możliwości i popełniać błędy. Może i nie jest to nieprzemyślane, choć jeszcze nikt nie przedstawił mi przekonującego argumentu czemu miałoby to w zasadzie służyć. Niezależnie czy USA dokonało tego sabotażu czy nie, myślę że my maluczcy nigdy możemy się nie dowiedzieć, tak ciężko mi wyobrazić sobie sytuację w której dobrze byłoby dla nich,