Wpis z mikrobloga

@Jegwan: Spora część zachodniej lewicy jest antynato, więc o ile krytyka działań NATO jest w wielu miejscach bardzo uzasadniona, o tyle niektórym skupienie się na grzechach zachodu wpływa na dostrzeganie grzechów wschodnich reżimów. Waters niestety do takich osób należy. A to właściwie jedyny jego grzech, sam koncert był mega, a jak nie pojadę do Krakowa to pewnie do Pragi, dużo dalej nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jegwan: Wpuszczenie ludzi z Afryki to top1 nieudolność służb bezpieczeństwa i jakichkolwiek służb, idealny moment na przefiltrowanie ludzi, wyciągnięcie informacji o całej sieci powiązań, skąd oni wyjechali, kto bierze kasę itd.

No ale #!$%@?, trzeba ich zatrzymać x D.

Atak hybrydowy? Nigdy go nie było.

Pan PiS w 2007 roku który #!$%@? umowę z Rosjanami i podpisał po cenach z kosmosu bez możliwości wykupu niczego. Bo pan minister nie czytał umowy.
Domagał się wpuszczenia przestępców z Afryki i Bliskiego Wschodu szturmujących polską granicę i atakujących polskich funkcjonariuszy?


@Jegwan: M.in. Janusz Korwin-Mikke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Ci ludzie są rzeczywiście na terenie Białorusi. Normalny człowiek przymknąłby oczy i po 20 godzinach wszyscy byliby w Niemczech. Ci ludzie chcą jechać do Niemiec, nie do Polski. Ja oglądałem z nimi wywiady

Korwin-Mikke stwierdził, że "trzeba się ich pozbyć i niech
Kto dążył do uzależnienia naszego bytu od ruskiego gazu i kopalin w imię polityki klimatycznej UE?


@Jegwan: ale manipulacje wjeżdżają xD biedny pis, jak dawali to podpisywali
Tynczasem twoja konfederacja organizuje literalnie wiece pod hasłami stop ukrainizacji polski xD korwin otwarcie wali konia do wielkiego putina ale oczywiście to wszystko wina złego lewactwa konfederacja jest super
@Bounty: Nie wiedziałem, że skrajna prawica chwaliła sądy w Polsce za ochronę komunistycznych zbrodniarzy, nazywając to praworządnością xD

Antyrosyjscy kombatanci w 2013 roku krytykowali ochronę skrajnie lewicowych zbrodniarzy, w tym czasie ówczesny premier m.in. z tego powodu był nazywany z tego powodu człowiekiem Putina w Warszawie. Środowiska skrajnie lewicowe mordowały Polaków przeciwnych rosyjskiej okupacji i nie zostali ukarani należycie za te zbrodnie, prawdziwi bohaterowie krytykowali to, dziwne, że niby udajesz antyrosyjskiego,
Roger_Casement - @Bounty: Nie wiedziałem, że skrajna prawica chwaliła sądy w Polsce z...

źródło: comment_1664265811cWMuRPfotRuRniGshri6uQ.jpg

Pobierz