Wpis z mikrobloga

@janekplaskacz: Przecież od pierwszego postu z Tobą wyśmiewam Twoje nieudolne argumenty, Ty zaś ośmieszasz się swoim brakiem umiejętności opanowania podstawowych rzeczy, które mają już w zanadrzu 8-latki, jak choćby czytanie ze zrozumieniem xD
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: Tak, pisowcy trolle krytykują PiS za to, że zamiast zrobić wolne sądy, zamienili jedynie orientację sądów z PO na PiS xD

Nie wiedziałem, że oznaką bycia pisowcem, to krytyka wszystkich rządów od 1926 roku, nie wiem, jaki to ma sens, ale skoro osoba, która oburza się bo ktoś podał list kombatantów antyrosyjskich, nazywa mnie pisowcem, to tak musi być, w końcu świat neuropków jest taki prosty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Roger_Casement:

Tak, pisowcy trolle krytykują PiS za to, że zamiast zrobić wolne sądy, zamienili jedynie orientację sądów z PO na PiS xD


Nie, pisowskie trolle usprawiedliwiają pis pisząc:

ostatni raz mieliśmy wolne sądy w 1926 roku


Jeżeli nie pojmujesz, że to jest usprawiedliwienie to trudno, pozostań głupi.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: Krytykując PiS, usprawiedliwiam PiS? Super logika, jak to dobrze, że taki mądry człowiek jak Ty to wytłumaczył, tak samo krytykowałem tutaj PO, nazizm i komunizm, wychodzi na to, że jednocześnie jestem nazistowskim/komunistycznym/peowskim i pisowskim trollem, bo jakiś neuropek tak powiedział (który dodatkowo nie umie czytać ze zrozumieniem), to tak musi być xD

Dobra, kończę dyskusję z Tobą, ja stoję po stronie kombatantów antyrosyjskich, ale rozumiem fanatycznych ludzi, którzy mają problem
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Daj spokój, przedstawiasz rzeczowe argumenty, podparte dokumentami, autorytetem kombatantów, a pieniacz jako jedyny argument wskazuje swój wcześniejszy komentarz i infantylnie stwierdza, że jesteś "głupi", niczym dziewczynka z 1 klasy szkoły podstawowej. Szkoda nerwów na takie ameby, chłoptaś zagotował bo ktoś nie kocha PO, a w swoim ograniczeniu nie potrafi pogodzić się z faktem, że można nie być pisiorem/platformersem i krytykować zarówno krajowych Tutsi jak i Hutu.
  • Odpowiedz
@Jegwan:

a w swoim ograniczeniu nie potrafi pogodzić się z faktem, że można nie być pisiorem/platformersem i krytykować zarówno krajowych Tutsi jak i Hutu


Widzisz, tutaj krytyka zarówno PiS-u, jak i PO, jest oznaką na bycie "pisowcem", nie można krytykować jednocześnie tych stron, albo pochwalić, gdy zdarzy im się zrobić/powiedzieć coś dobrego, bo wtedy jesteś za PiS-em albo za PO (wykop akurat opanowany jest przez trolli od Sikorskiego i Tuska, ale
  • Odpowiedz