Wpis z mikrobloga

  • 1
@MedrzecInternetu
1. Bo nie mogłam znaleźć odpowiedniego partnera gdy jeszcze myślałam że chcę dzieci.
2. Bo państwo polskie utrudnia tak bardzo jak tylko się da
3. Bo nie chce pogłębiać kryzysu klimatycznego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimel
Dokładnie znaczy to że mój pierwszy facet którego poznałam na studiach rzucał mnie 3 razy bo nie był gotowy na związek.
I nie życzę sobie takich insynuacji.
  • Odpowiedz
@Rimel zamiast korzystać z tego,że można podglądać czyjś punkt widzenia i czegoś się nauczyć to inwektywy. Zadajesz pytanie, dostajesz rozsądną odpowiedź a potem sie rzucasz jak wesz na grzebieniu bo to nie pasuje do Twojej sp***lonej wizji świata
  • Odpowiedz
  • 0
@Glikol_Propylenowy
Na 2.
Kolorowych nie było.
I nigdy nie powiedziałam że jestem przegrywem. Po prostu byłam zakochana.
A ty na ilu kutangach skakałeś? Bo twoje zainteresowanie sugeruje że lubisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Glikol_Propylenowy
To ty zacząłeś obrzydliwy wywód w moją stronę. Zapytałam się dokładnie o to samo co ty mnie. Więc nie rozumiem teraz odpowiedzi...
Może jesteś 31 spierdoxem dlatego że tak się odnosisz do kobiet które nic Ci złego nie zrobiły?
  • Odpowiedz
  • 0
@Glikol_Propylenowy
Nigdy nie planowałam Cię odbijać. To ty zacząłeś rozmowę z obcą kobietą pytaniem o ilość kutang.
Jakiej odpowiedzi się spodziewałeś po ataku.
Przykro mi z twojej sytuacji życiowej i mam nadzieję że jakoś się ułoży.
Natomiast twoje problemy nie są wymówką na takie traktowanie innych.
  • Odpowiedz
@MedrzecInternetu: bo mnie w moim wieku nie pociągają, wydają się być fałszywe.
Echh kiedyś w szkole zawodowej odrzuciłem koleżankę, a ta chciała coś bo wpinała się po plecach, łapała mnie( ͡º ͜ʖ͡º)nawet pytanie o chodzenie a ja jak debil nie - tak bym miał darmowe ruch.. ale i tak bym ją nie kochał to wolałem odpuścić sobie.
Teraz nie mogę się dogadać z babami w moim
  • Odpowiedz