Aktywne Wpisy

WideOpenShut +23

adam-yxz +5
#krakow #referendum
Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha
I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski
Piękne będzie zesrańsko w niedzielę tych wszystkich lardorow i innych bo frekwencja na 100% będzie za niska ahahha
I bardzo dobrze! Murem za Panem #miszalski





źródło: comment_1664181415D2EKAfEhvYNunUwNGa8No6.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
S--s przyciśnie to w ostateczności można kupić.
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Przepraszam za popisywanie się intelektem, Sabino