Wpis z mikrobloga

Poszedłem sobie na spacer w #gdynia o 1 w nocy i powiem wam, że to wioska nad morzem. Mcdolnald zamknięty. Subway zamknięty. Zapiekanka gdyńska zamknięta. 1 w nocy, trójmiasto i absolutnie nic nie można zjeść XD Są dwie żabki nano otwarte całą dobę, ale akurat nie działały bo jakaś przerwa. Pochodziłem po śródmieściu i wszystko zamknięte, nic do jedzenia i brak ludzi, pustki. Normalnie jakbym spacerował po wyludnionej wsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 58
zgłoś sobie też kazdą stacje benzynową ,,całodobową" albo prawie każdy taki sklep ma taką przerwę


@Sonic233_: no tylko na stacji to trwa 10 minut. A na Orlenie ostatnio nawet równo o północy poszedłem to rozliczenie trwało dosłownie kilka sekund - pomiędzy jednym a drugim klientem sprzedawca powiedział "proszę chwilkę poczekać,, trwa rozliczanie w systemie" i po 10 sekundach już była kasa rozliczona
@dziobnij2: Ty kiepie jest pierwsza w nocy z niedziele na poniedzialek i rozumiem ze uwazasz ze gastro roboty, przepraszam, ludzie powinni wartowac w nocy w pustych lokalach bo jakis mirek nie ma roboty w poniedzialek i ma robaki w dupie xD
no tak bo poza sezonem w nocy z soboty na poniedziałek wszystkie zakłady garmażeryjne powinny pracować pełną parą w razie jakby pan mirek łaskawie opuścił piwnicę


@Iandschaft: Ale nocny kebab powinien być. Kebab w nocy prawem nie towarem.