Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest tu jakiś niebieski pasek, który lubi oglądać komedie/seriale romantyczne/romanse xD? Jestem typowy #przegryw bez szans na żaden związek. Generalnie moje życie to pasmo porażek, #depresja i epizodów z #alkoholizm. Nie zliczę ile razy zostałem zghostowany na #tinder albo miało być wszystko dobrze a nagle "wiesz co nie pasujemy do siebie". Po tak licznych porażkach odechciewa się wszystkiego i wątpi w ludzi albo nawet ich nienawidzi. Nienawidzę #blackpill i #hipergamia których doświadczam prawie codziennie. Marzę o tym by było normalnie ale przez to wszystko tylko siedzę w domu i się izoluje. Wszystkie tego typu seriale #kdrama o miłości traktuje jako alkohol/narkotyk - moment w którym czuje się lepiej, przenoszę się do innego świata i zapominam o tej gównianej rzeczywistości xD oglądam serial a tam introwertyczny gość niezauważany przez nikogo nagle spotyka się wzrokiem z jakąś laską na ulicy i od tego momentu przeznaczenie ciągnie ich ku sobie i sobie potem żyją razem wszystko super. Wiem, że to fikcja ale to jedyny moment kiedy robi mi się ciepło na sercu i chociaż przez chwilę sobie wyobrażę, że ten bohater to ja. Wiem, że to #cope i okłamywanie samego siebie ale to taka terapia dla mnie i moment na spokój psychiczny od tego durnego materialnego świata xD

Załączam pic rel mojej miny gdy takie oglądam

#samotnosc #seriale #filmy #netflix #feels #przemyslenia #nostalgia #tfwnogf #niebieskiepaski #zwiazki #relacje #bluepill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632c2f1a24a4e46f39766f5b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jest tu jakiś niebieski pasek, któr...

źródło: comment_1663844787R5ZJEUHzuc42R4YHMmr9kR.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
Blackpill to takie #!$%@?, że nawet w polskich telenowelach największymi ruchaczami byli bohaterowie grani przez przystojnych aktorów. Patrz: Goszcz, Milowicz, Lesień, Bednarek i jeszcze wielu by się znalazło.


@kamil150794: Czyli w skrócie blackpill zakłada, że osoby przystojniejsze są atrakcyjniejsze dla płci przeciwnej?
Możesz mi podać przykład bluepilla, który twierdzi, że wygląd nie ma żadnego znaczenia?
  • Odpowiedz
@kamil150794: no a co ty myślisz, że po prostu rodzisz się, ruchasz i chlejesz co weekend? Zdajesz sobie sprawę, że gośćie którym zazdrościsz trenują 5-6 razy w tygodniu na siłowni, studiują sensowne kierunki na prestiżowych uczelniach, albo przejmuja biznes po starych? Myślisz, że to takie proste że se siedzisz i kasa/wygląd spada z nieba?

Nie, praktycznie cały tydzień masz ustawiony na rozwój i #!$%@?, sport, wykształcenie, biznes, kursy. Relaks, wakacje,
  • Odpowiedz