Wpis z mikrobloga

No i po planszówkach w spodku.
Uwielbiam ten event. Chyba nie ma lepszego eventu planszówkowego w Polsce.
Gierki zawsze w promocyjnych cenach, dużo promek (w końcu dostałem promki do boru!!).
Celebryci planszówkowi i wokołoplanszówkowi jak Planszowe Bestie, Gambit, Arasz z gryonline, Sologram, Planszowe Newsy i inni z którymi można se cyknąć fotkę i chwilę pogadać.


Pełno prototypów, cała środkowa hala wypełniona stołami i grami. Pełno wolontariuszy tłumaczących gierki. Nawet sam pomogłem pewnej parze jak wertowali instrukcje Ark Novy w poszukiwaniu odpowiedzi na jakiejś tam pytanie.
Do tego turnieje m.in. hearthstone i Magic The Gathering.
Zagrałem w Wiedźmina i Lewis&Clark. Na inne rzeczy niestety brakło czasu.

Jak co roku IUVI otwiera paletę uszkodzonych gier po mega niskich cenach!

Kupiłem
Brass Lancashire
Kaskadia
Last Aurora z dodatkiem
(wszystko tańsze niż na alledrogo)
Mogliby to częściej organizować, bo to sowite święto planszówkowiczów.

Kto z was był? W co graliście i co kupiliście do domu?
#gryplanszowe #grybezpradu
lizakoo - No i po planszówkach w spodku.
Uwielbiam ten event. Chyba nie ma lepszego ...

źródło: comment_1663839762KP3adJwrTK2qivH0U1nrQi.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@raglegumm: No to chyba byłeś niemiły dla sprzedawców.

U phalanxów 220 za Lancashire, obniżyli mi do 205.
Last aurora za 120zł, dodatek za 63.
Kaskadia niecałe 100zł

Znajomy kupił Sword&sorcery 100zł taniej.
Kampania Cthulu DMD 60zł taniej niż na alledrogo.

Innych nie sprawdzałem. Możesz powiedzieć, gdzie to zdzierstwo? Tam jedynie rebel miał ceny takie jak w sklepie internetowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lizakoo: jasne, zaraz po podejsciu do stoiska plulem sprzedawcom w twarz :P

brass byl po 215 - obecnie 198 na allegro;
kaskadia byla po 100 (kupilem) - po czym dzien pozniej na promkach ceneo byla po 76...

polowalem na dodatki do Ankha - na stoisku portala ceny z kosmosu :/
to samo Galakta - chcialem dokupic dodatki do WoP, ceny odstraszaly
  • Odpowiedz
@raglegumm: no na nalepce było 219 ale nauczony konwentami podchodzę i z miejsca zagaduje i się targuje.

No tez widzialem te promke po 76+10zl przesylki. Ale wiedział to człowiek, że zrobią promkę?

Takich dużych gier warto szukać u flamberga, mają chyba najlepsze ceny i w tamym roku u nich rebelię za 300zł dorwałem.
  • Odpowiedz
  • 1
Kupiony cały nowy pakiet do hero realmsow za 131, dodatek do Diuny za 120, konspiracja abyss za 20 i jeszcze magiczny rytuał za 10. Co do cen to prawie wszystko można było dostać taniej na necie więc mało było fajnych okazji. Co grania to niestety byłem tylko z różową więc zagrałem tylko w patchwork, spór o bór, kruki i koty :( to był mój pierwszy event planszowkowy i uważam że było super.
  • Odpowiedz
@lizakoo: byłem i muszę stwierdzić, że organizacja tragedia. Ludzie nie potrafią się zachować, przepychają się mimo ewidentnej kolejki, a problem by rozwiązały separatory i ustalone kierunki ruchu. Inna sprawa jeszcze taka, że jak już dla niektórych to takie święto, więc wypada się umyć przed eventem, niestety wielu osobom by to się przydało skoro taki tłok był, a dodam że byłem z samego rana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lizakoo: byłam na całym weekendzie, dla mnie w tym roku był gorszy event niż poprzedni ¯\_(ツ)_/¯

Znów nie popisali się odnośnie jedzenia, tylko parę budek z fastfood kiepskiej jakości, a zapowiadali, że teraz będzie lepsze jedzenie (wzięłam zapiekankę, która zaraz po odebraniu była letnia - nie chciałam tracić czasu, żeby iść na centrum coś zjeść). Dwa stoiska z kawą, gdzie bardzo dlugo się czekało. Mało nowości i przedsprzedaży do zagrania na
Roxi5017 - @lizakoo: byłam na całym weekendzie, dla mnie w tym roku był gorszy event ...

źródło: comment_16640623671dCPNkKpm2Rngre3Gsx5cj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz