Wpis z mikrobloga

Trochę mnie przeraża skala waszego uogólniania sytuacji Rosjan w Rosji. "Bo sobie sami zasłużyli na mobilizację, niech teraz giną za swoje ideały! 80% popiera specjalną operację, sami sobie wybrali Putina! Dlaczego nie protestują?!"

No właśnie niektórzy protestują i ryzykują tym samym wieloletnie więzienie i złamanie sobie kariery i życia. Ciekawe, czy bylibyście tacy odważni.

Poza tym argument: sami sobie wybrali Putina, niech cierpią... Przypomnę, gdy PiS będzie wyprowadzał Polskę z UE i do końca #!$%@? budżet. No co? Nie wybieraliście ich? Też jesteście winni, bo inni ich wybrali!

#ukraina #wojna #rosja
  • 81
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@statystyczny_yt: @suseljbc3124: ja tam widzę jednak człowieka jako jednostkę, a nie masę. Pewnie kilka milionów nie popiera wojny i nienawidzi Putina. Szkoda mi tych ludzi, bo urodzili się w złym miejscu.

@Promilus: to napij się z nimi kiedyś wódki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawych rzeczy się wtedy dowiesz
No właśnie niektórzy protestują i ryzykują tym samym wieloletnie więzienie i złamanie sobie kariery i życia. Ciekawe, czy bylibyście tacy odważni.


@Promilus: Gdyby chcieli protestować przeciwko wojnie, bo giną w niej cywile to by wyszli na ulice wcześniej.
No właśnie niektórzy protestują i ryzykują tym samym wieloletnie więzienie i złamanie sobie kariery i życia. Ciekawe, czy bylibyście tacy odważni.


@Promilus: Jakoś jak zajęli Krym to te same osoby nie protestowały, protesty w skali kraju były mikroskopijne i pomijalne. Sam jestem przeciwko nagonce, ale trzeba to powiedzieć- Rosjanie protestują przeciwko mobilizacji, a nie wojnie. W dodatku gdyby szybko zajęli Ukrainę to nie protestowałby nikt.
@statystyczny_yt: @suseljbc3124: ja tam widzę jednak człowieka jako jednostkę, a nie masę. Pewnie kilka milionów nie popiera wojny i nienawidzi Putina. Szkoda mi tych ludzi, bo urodzili się w złym miejscu.


@Promilus: Zaluj obcych ludzi, zgin z powodu jednego z nich bo sie pomyliles.

Dam ci rade, zacznij sie martwic o siebie i swoja rodzine lub bliskich, a tych obcych, szczegolnie kilkadziesiat tysiecy kilometrow dalej to zostaw w spokoju.
gdyby chcieli protestować to by wyszło po milion osób w Moskwie i Petersburgu a takiej masy władza by nie stłumiła, najwidoczniej im się podoba


@statystyczny_yt: dokładnie, wiec czasem nie piszcie tutaj jakiś wysrywow o wysokiej inflacji, zanieczyszczeniu Odry, #!$%@? hajsu na wybory które się nie odbyły, meilach dworczyka, pałacach obajtka, pawłowicz, macierewiczu, jastrzebiu bo skoro nie ma miliona osób ma ulicach to znaczy że nam się podoba.

Ale się w Korei
To sobie porównaj gdzie gdzie Polska 8 lat temu w UE.l, a gdzie jest aktualnie. Jesteśmy na równi stawiani z wegrami gdzie rządzi prorosyjski Orban. Coś jeszcze? Jesteśmy bardziej na wylocie niż w środku.


@Norbercikk: Teraz to akurat jesteśmy stawiani jako prawie przewódcy Europy wschodniej xdd Więc to ty pitolisz o naszej słąbej pozycji w UE. Nawet plan odbudowy nam chcą odblokować mimo że do końca nie spełnimy pierwotnych warunków.
Trochę mnie przeraża skala waszego uogólniania sytuacji Rosjan w Rosji.


@Promilus: Wystarczy sobie wejść na dowolne badanie poparcia dla Putina i "łoperacji spycjalnej" wśród rosjan i przerażenie zniknie. Skala tych protestów, a właściwie jej brak bo ciężko te kilkaset osób nazwać protestami, jest tego dowodem.