Wpis z mikrobloga

Trochę mnie przeraża skala waszego uogólniania sytuacji Rosjan w Rosji. "Bo sobie sami zasłużyli na mobilizację, niech teraz giną za swoje ideały! 80% popiera specjalną operację, sami sobie wybrali Putina! Dlaczego nie protestują?!"

No właśnie niektórzy protestują i ryzykują tym samym wieloletnie więzienie i złamanie sobie kariery i życia. Ciekawe, czy bylibyście tacy odważni.

Poza tym argument: sami sobie wybrali Putina, niech cierpią... Przypomnę, gdy PiS będzie wyprowadzał Polskę z UE i do końca #!$%@? budżet. No co? Nie wybieraliście ich? Też jesteście winni, bo inni ich wybrali!

#ukraina #wojna #rosja
  • 81
  • Odpowiedz
@Promilus: przeciętnego wykopka od rosyjskiego młodzieńca wysyłanego na front różni jedynie miejsce urodzenia. Już widzę jak dzielny wykopek staje naprzeciw większości i skazuje siebie i rodzinę na pogardę społeczeństwa xD
  • Odpowiedz
@Promilus Nie za bardzo rozumiesz, od upadku zsrr władze w rosji są wybierane przez elity kremlowskie które miały koneksje w związku radzieckim, wybory w rosji są przekłamywane gdzie propaganda robi tak że ten wybrany przez elite rzeczywiście wygrywa, w Polsce mamy demokrację gdzie to ludzie wybierają sobie władze i można się z tym kłócić lub nie, ale to zwykli szarzy obywatele mają jeszcze wpływ na to co tu się dzieje, a
  • Odpowiedz
PIS wyprowadza Polskę z UE już 7 rok i coś nie widać efektów


@azirck: To nieuważnie patrzysz.

Już widzę jak dzielny wykopek staje naprzeciw większości i skazuje siebie i rodzinę na pogardę społeczeństwa


@Dominikjagoda: Wykopki by się pierwsze (nie wszystkie, ale znaczna część) przyłączyły do linczu na zdrajcach ojczyzny. Przerabialiśmy z Kurdej-Szatan et comp.
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: PiS to tylko przykład, bo oni rządzą. Gdyby obecna opozycja rządziła i coś odwalała, co nie podoba się wielu ludziom, to napisałbym to samo. Jeszcze raz: ludzi traktuję jako jednostki.
  • Odpowiedz
No właśnie niektórzy protestują i ryzykują tym samym wieloletnie więzienie i złamanie sobie kariery i życia. Ciekawe, czy bylibyście tacy odważni.


@Promilus: jak na foto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a policja była skłonna rzucić pałki i zacząć klaskać.


@Reretos: Ta, widziałem jak ratowniczka musiała przepraszać policjantów żeby przepuścili starszą kobietę żeby mogła wejść do swojego bloku. Widziałem też jak uzbrojone w pałki i gaz
aarahon - > No właśnie niektórzy protestują i ryzykują tym samym wieloletnie więzieni...

źródło: comment_1663786854G0QHVJq2WS8wbFJpFiV022.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aarahon: To nie jest kłamstwo, sam byłem na tych protestach i obserwowałem je. Wy po prostu na oczy żadnej brutalności nie widzieliście, jeśli myślicie że tam jakkolwiek brutalnie się policja zachowywała
  • Odpowiedz
@lebort to tylko koślawy przykład. W każdym kraju nie ma 100% zgody z władzą, więc coś jest nie tak, gdy ludzi cieszy nieszczęście także tych, którzy są w opozycji do np. zbrodniczej władzy.

Inna sprawa, że na wykopie mamy ładny przykład psychologii tłumu.
  • Odpowiedz
No właśnie niektórzy protestują i ryzykują tym samym wieloletnie więzienie i złamanie sobie kariery i życia. Ciekawe, czy bylibyście tacy odważni.


@Promilus: mylisz odwagę z desperacją szczura zapędzonego w róg stodoły. Protestują w obronie własnej dupy. Na wieść o buczy czy mariupolu większość tych "biednych" protestujących zapewne wiwatowała.
  • Odpowiedz
@aarahon: Pokaż to pałowanie. Na jednym marszu niepodległości nagrałbyś więcej filmów, niż przez cały czas trwania protestów.
"Kilkugodzinne zatrzymanie" tak, w Polsce dołek znacznie dłuższy niż kilka godzin to normalność i jest nadużywany przez policję.
  • Odpowiedz