Wpis z mikrobloga

Fachowiec wystawił moją siostrę - miał robić remont łazienki w starym mieszkaniu, ale od 'stanu zero' (gołe ściany).

Tak więc na własną rękę z mężem skuli wszystkie płytki, zdemontowali grzejniki, armaturę i... fachowiec nie przyjechał. Wysłał SMSa, że jednak rezygnuje (umówiony 4 miesiące temu...)

Long story short - szukam sprawdzonego kontaktu do fachowca, głównie chodzi o położenie glazury. Warszawa Wawer

#budujzwykopem #remontujzwykopem #warszawa
  • 14
@Bad_Wolf: spoko kanały to były :) do puki hajs nie wszedł ze sponsoringu za mocno :( ale tych historii budowlańców naszych yt jest znacznie więcej :) no jedynie Mario zasługuje na wyróżnienie :) bo jak ma jakieś kompletne gówno do zareklamowania to mówi że film sponsorowany :)
tak glazurę jeśli ma być do swojego wymarzonego mieszkania lepiej dać jakiemuś glazurnikowi z polecenia.


@analboss: do momentu kiedy cię nie przyciśnie i okazuje się, że to konstrukcja cepa( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy te złudzenie przechodzi

spoko kanały to były :) do puki hajs nie wszedł ze sponsoringu za mocno :(


@Nethiu: a to stare filmy pousuwali?¯\_(ツ)_/¯
@clas: Podrzucisz?


Zdaje sobie sprawę, z terminów, jednak czasem coś komuś wypadnie, trafi się okienko. Warto próbować

@ATAT-2: Niestety. Muszę go zachować dla sobie. Mam termin już niedługo a to chłop myślący i z mega doświadczeniem. Sam wstrzeliłem się po znajomosci. Po mnie i innych pracach ma termin na styczeń. Liczę ze wtedy będzie robił moją kuchnie.
@clas: pies ogrodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ATAT-2: Chłopie jakbyś zobaczył moja łazienkę to jeszcze byś mi piwo postawił. Kupiłem norę w wielkiej płycie i od razu miał być remont. Na razie jest wielkie przekładanie terminów :(