Wpis z mikrobloga

@SweetieX
Byłeś gdzieś dalej niż w swojej gminie ?Pojedź sobie do Holandii albo Anglii gdzie jedzenie jest 10 razy gorsze to potem przeprosisz się z słowiańskimi genami które są akurat zajebis**. Generalnie nie ma co generalizować bo nawet w Niemczech gdzie pracuje takie Juleczki przychodzą na siłownię że mózg staje.
Ogólnie mamy dobre geny jakby spojrzeć globalnie. Ale też masa ludzi jak Ty ma kompleksy i akurat nie rozumiem dlaczego ludzie tak
@SweetieX Jeśli chodzi o kobiety to zdecydowanie jesteśmy lepsi od Niemiec, Austrii, Szwajcarii, UK, Benelux i porównywalny poziom z szeroko pojętymi Bałkanami i dalszym wschodem, jeśli chodzi o facetów to już trochę gorzej, ale w porównaniu do Ukraińców, Cyganów z Rumunii/Bułgarii i Bałkanów za Polakami już przemawia sam fakt, że zazwyczaj posiadają pełne uzębienie, czego o tamtych nie można powiedzieć.
Wszystkie narody wyglądają tak samo przeciętnie. Dobrze wyglądać zaczynają ci co dbają o siebie i noszą dobre ubrania. Ładnie różnicę widać pomiędzy młodymi polakami urodzonymi po upadku komuny a starszymi wychowanymi w biedzie PRL i lat 90. Niby te same geny ale z wyglądu to często dwa różne światy.
@SweetieX: Gadasz tak jak byś za granicą nie był. Byłem ostatnio przez tydzień w niemczech, chodziłem po centrach miast, żadnych praktycznie dup, nic nadzwyczajnego, nic się nie rzucało w oczy. Potem wróciłem do Polski nad morze. Pół godziny w maku i dupa za dupą.