Wpis z mikrobloga

Zwłaszcza, że Unity ma najlepszy parkour z serii i fajne jest to, że można wchodzić do części budynków.


@KsyzPhobos: @drim: Jako fan serii AC (oprócz tych ostatnich 3 z serii) potwierdzam, Unity ma najlepszy system parkour i najlepiej zaprojektowane miasta w całej serii. Na minus ciężki start związany z bugami i fabuła nie wciąga jak w trylogii Ezio, ale i tak jedna z najlepszych części moim zdaniem. Szkoda tylko że
Krs90 - > Zwłaszcza, że Unity ma najlepszy parkour z serii i fajne jest to, że można ...
@drim: ja mam największy sentyment do 3, może dlatego że to był mój pierwszy AC. Z tych nowych to odyseja w miarę przyjemna, ale monotonna, nie ma ukrytego ostrza w tym stylu jak w starych częściach i fabuła rozwleczoną i ma się nijak do poprzednich części. Polecacie unity? To chyba jedyna cześć w którą nie grałem
@GeraltRiv: po 6 godzinach całkiem przyjemne. Misje detektywistyczne są fajne mimo że bardzo banalne. Gostki w coopie puszczają cię przodem żebyś sobie sam pokminił co tu trzeba robić i jak ci się nie uda to cię podnoszą i pomagają. Fabuła #!$%@?. Niby się to wszystko trzyma kupy ale sposób w jakim jest to opowiadane jest dziwny. Fajne są te wstawki z informacjami o miejscach czy budynkach. Grafika i miasto eleganckie. Gameplay
@GeraltRiv Ja nie polecam, najgorszy AC w jaki grałem. Miasto na pewno na plus, grafika wciąż zachwyca, ale optymalizacja jest taka se, dużo bugów. Gra jest chaotyczna, zarówno w kwestii prowadzenia fabuły (miałem wrażenie, jakby pocięto historię, przez co niektóre wątki sprawiają wrażenie zbyt raptownie wprowadzonych), jak i ogólnej aktywności - na mapie jest dosłownie nasrane ikonkami już od samego początku, bez spokojnego wprowadzania nowych rzeczy jak w poprzednich częściach. System walki
ale ogólnie to są lepsze Assassiny.


@Jerry664: Moim zdaniem właśnie Unity to był ten szczyt AC jeśli chodzi o sam gameplay i budowę świata, każda część która wyszła po niej była gorsza a Origins/Odyssey/Valhalla to tylko gówniany, generyczny action-rpg a nie assasyn. W Unity czułeś że jesteś skrytobójcą a nie chodzącym czołgiem co było w kolejnych częściach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GeraltRiv: odyseja się dzieje ponad 2000lat przed unity czy trylogia ezio. I wyjaśnia początek ukrytego ostrza, asasynow i templariuszy.