Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałem Mirki spróbować swoich sił w #it, ale do tej pory jeśli chodzi o tą branżę to tylko parę lat temu modelowałem proste modele w #blender. Z czego polecalibyście się uczyć, zrobić kurs - spróbować znów z tworzeniem modeli, może także i całych gier czy może próbować z programowaniem, big data itd? I czy w ogóle jako game development można dobrze zarabiać i czy jest popyt na rynku pracy na to?

#informatyka #gra #programista15k #studia #studbaza #pracbaza #praca #zawod #kariera

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6324a680d9b963ed8f167b15
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Siostra kolegi kiedyś była na jakimś campie i miała fajny pomysł na grę. Parę miesięcy później wzięli ją do roboty. Nie wiem jak teraz ale parę lat temu gry mobilne miały wzięcie a z mikropłatności była porządna kasa.
  • Odpowiedz
OP: @bb89: Nie powiem, że mnie to nie kręci ale do tej pory miałem do czynienia tylko z modelami 3d i scratchem gdzie robiłem dość ładne, płynne animacje poklatkowe ale z typowym programowaniem gier nie miałem nic wspólnego. Nie wiem czy lepiej by było zrobić kurs i samemu się doszkalać i zatrudnić się w jakiejś firmie czy spróbować zrobić grę na własną rękę.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Po prostu zrób grę :D dołącz do weekly game jam, znajdź se ekipę, albo wbij sam i rób. Polecam, ja się tak nauczyłem programować, w tydzień - bez znajomości kodzenia prócz prostego hello world, ogarnąłem całkiem fajną i dobrą gierkę w unity3d
  • Odpowiedz