Wpis z mikrobloga

Hej, sam jestem kursantem u Adama Smaki od około roku, i co mogę powiedzieć:
1. Po 4-5 miesiącach kiedy pokazałem GitHub mojemu przyjacielowi który sam rekrutuje do IT (kończył na PW kierunek związany z programowaniem) i teraz jest seniorem ale w innej technologii/języku niż dart i flutter- powiedział że kod jest całkiem ciekawy, całkiem dobrze to wygląda.
2. Do tej pory startowałem na dwie oferty praktyk- jedną poległem na drugim etapie, drugą
@xSzejdi: przestań siać farmazony i gadać głupoty. Twoja opinia odnośnie kursu nie była w żadnym calu subiektywna, a dawanie oceny 1/5 za to że nie masz pokazane jak zrobić ładne UI to przesada co zresztą na grupie sam przyznałeś, że Cię poniosło i przesadziłeś z taką niską oceną. Także nie wiem czemu tutaj znów używasz tych samych argumentów co Twoja "anonimowa" opinia. Nikt nikogo nie zmuszał do wykupu kursu i na
Polecam www.kursfluttera.pl Kurs bardzo fajnie skonstruowany. Każde zagadnienie ćwiczysz w praktyce, tworząc razem z Adamem aplikacje. Można liczyć na człowieka jak masz problem z kodem, nawet jeżeli nie dotyczy to żadnej sekcji z kursu. Dodatkowo Adam dla kursantów organizuje webinary i daje zaszczyk nowości dot. Fluttera. Jestem pod koniec kursu, zaczynałam od zera i jestem mega zadowolona! Gość naprawdę wkłada to całe serducho!! Polecam każdemu! ! !