Wpis z mikrobloga

Wtf

Ludwiczek gra w Ukrytej Prawdzie? XDD

Moja hipoteza, że zarówno Jabłonowski jak i Osadowski to zwykłe trolle, które na patostreamingu znalazły sobie pomysł na życie, jest chyba jednak trafna. Nie wierzę, że to jakieś ruskie trolle, że mają poglądy. Znaleźli sobie niszę do zarabiania i hula.

#jablonowski #patostreamy
Pobierz S.....y - Wtf

Ludwiczek gra w Ukrytej Prawdzie? XDD

Moja hipoteza, że zarówno J...
źródło: comment_1663337609wsWvGpji2e8oaggwUVu7mx.jpg
  • 29
@Sok_Mandarynkowy Olszański który jako emerytowany aktor z wysokiej klasy domu mający żonę śpiewaczke operową na pewno jest nieironicznie patostrimerem. IQ wykopkow coraz niższe z roku na rok
@NoJakNieJakTak: Neofaszystowskiej? Masz na to jakieś dowody? Wiesz, że działalność partii faszystowskich jest zabroniona w Polsce? A jakoś Konfederacja istnieje i jest w polskim parlamencie. Czyli po prostu piszesz nieprawdę, stosujesz pomówienia, które są karalne.

Poza tym, dlaczego uważasz, że jeśli ktoś postawi X (zagłosuje) na określonego kandydata, to jest jakiś "pisowcem", "konfiarzem" czy "peowcem"? Dlaczego przypisujesz ludzi do partii politycznych? Jak jesteś partyjniakiem to sobie bądź, ale innych w te
@Sok_Mandarynkowy: ludwiczek tylko na kasę leci ale jabłonowski jest z deka odklejony...kiedy masz charyzmę( jak jabłonowski) to potrafisz najgorsze śmieci przekazać tłumom jako prawdę (kiedy się pojawił sam z początku go słuchałem) z czasem odklejał się coraz bardziej...nakręca to kanał a jaszczur jest w żywiole bo słuchaczy nie brakuje
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy: zacne fikoly, dziesiąty raz mi się nie chce odpisywać na to samo, to już wolę sobie posłuchać muzyki lub poczytać książkę niż odpisywać na takie prawaczkowe wysrywy, doceń że napisałem ci AŻ tyle.

Jak byś samodzielnie użył glówki to byś nie potrzebował nawet pytać.

_Just Konserwa thinks_
@NoJakNieJakTak: Nie doceniam, bo twój poziom jest półkę niżej od tego, który wymagam do prowadzenia dyskusji. A skoro nie nadajesz się do tego, by wymienić kilka zdań, bez użycia jakichś debilnych tekstów i obelg, to spadaj na czarno. Bajoo.