Wpis z mikrobloga

@Dynamiczny_Rogal: Kiedyś wytrzymałem 4. Teraz chcę wytrzymać do momentu jak się poprawi samopoczucie ~5 dni. Chcę zakończyć w następny czwartek na terapii, kupić sushi sobie i terapeutce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soviel: Ciekawe czy ta autofagia to mit czy fakt. Wiem, że jeden gostek dostał za to nobla, ale niekoniecznie dotyczy ona ludzi. Czasem myślę by rzucić sobie takie wyzwanie, ale nie ze względu na redukcję masy, a właśnie by przetestować na sobie efekty głodówki.
A i tak BTW, ludzie dostają jakiejś dziwnej reakcji na słowo "głodówka", a już wielokrotnie zostało udowodnione, że taki jednorazowy epizod, nawet kilka razy do roku nie
  • Odpowiedz
@naziduP: Wiem właśnie, taka mitologiczna panika przed głodem. Co do autofagii to jest to ciekawe i mam nadzieję że zadziała, ma to sens. A no i codziennie jakiś ruch włączę bo ma to wpływ na mięśnie. David Blaine (ten w przezroczystej klatce) miał utratę masy a 44% z tego to były mięśnie bo się nie ruszał. Jak spacerujesz, ćwiczysz to spadku mięśni nie powinno być.
  • Odpowiedz
@Soviel krótki ale na pewno już nie prozdrowotny. Tzn jednorazowo taka głodówka ci nie zaszkodzi i zapewne psychicznie pomoże. Głodówki jedno czy dwudniowe są prozdrowotne, czy choćby nawet IF z bardzo wąskim oknem żywieniowym
  • Odpowiedz
@Soviel: 9 dni to już nie przelewki, nie myślałeś żeby stopionowo oswajać organizm z postem? Przykładowo, najpierw jeden dzień, trochę przerwy i 3 dni, później już jazda na dalsze dystanse. Zaciekawiłeś mnie tą sprawą Davida Blaine, chemikiem żadnym nie jestem, co zaraz udowodnię idąc moją chłopską logiką co do dzialania ogranizmu, mianowicie - David pościł 44 dni, także poleciał na grubo, przebił w tej kwestii nawet samego pieprzonego Jezusa Chrystusa(w zasadzie,
  • Odpowiedz
@Czlowiekbeznicku: Nie ma co chłopsko rozumować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie zachęcił ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=pfgM6nfWU-I i potem obejrzałem ten https://www.youtube.com/watch?v=KSSBiNPZs8Q

Właśnie wróciłem z około 13 kilometrowego spacerku, można powiedzieć że drugi pełny dzień na głodówce i dużej różnicy nie ma dla mnie. Nogi bolą, trochę głód jest odczuwalny ale najlepsze jest to że dużo większy głód czuję jak zjem coś dobrego i mi mało. Jak się na
  • Odpowiedz
@JACCU: 4 dni zrobiłem ALE o ile czwartego dnia rano było rzeczywiście słabo to potem czułem się świetnie. I psychicznie i fizycznie. To wtedy podjąłem decyzję że nie ma co tak na grubo i za jakiś czas po prostu powtórzę głodówkę, może zrobię 5 dni, potem 6. Zobaczymy.
  • Odpowiedz