Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@enforcer: ktoś nie podumał przy tłumaczeniu tego mema xD przewinął mi się kiedyś oryginał i nie pamiętam dokładnego tekstu ale wydźwięk był taki, że granie w gry z dzieciństwa nie sprawi, że przeniesiesz się w tamte czasy beztroski. Czerpanie przyjemności z grania to zupełnie co innego, skończyłem przechodzić Paper Mario 64 sprzed 22 lat jakiś miesiac temu i było w pytę
@u8t3io3p: Stronghold za dzieciaka i kampania to było coś dla mnie nie do przejścia nawet te początkowe misje XD A teraz odpalam cyk, cyk,cyk. Aż sobie odpuściłem bo mnie to nudzi. Przechodzenie kampanii w call of duty jeszcze było ok. Bo za dzieciaka to na najniższym poziomie było ciężkie w szczególności te nowsze pozycje jak cod4:mw i mw2. Bo laptop rodziców nie wyrabiał i ciężko było przechodzić z lagami XD
@enforcer: pfff, ja nadal ogrywam wszystko jak leci, stare Hiroski, gry sierra entertainment, segi, settlersy... I nadal fun :P więc to zależy, w sumie RPGi może się gorzej zestarzały, ale te wszystkie turówki strategiczne, city buildery itd. to nadal spoko