Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@enforcer:
Przy niektórych tytułach daje nawet większą bo wreszcie się ogarnia bardziej różne mechaniki i da radę przechodzić bez poradników czy kodów.
  • Odpowiedz
@enforcer ja mam z kolei tak, że część gier sprawia mi taką samą frajdę, a część nie :p Chyba mi się przez ten czas gust zmienił :p Np Disciples 3 było super jak grałem w nie x lat temu, a teraz jest w nim za mało myślenia, ciągle powtarzanie schematu, mało mechanik
  • Odpowiedz
@enforcer: Grać sobie w Vice City, cieszyć się radyjkami rozwożąc na luzaku pickę, pamiętając większość miejsc z sekretnymi paczkami, umiejąc przejść bez problemów misję z zabawkowym helikopterem to jak po latach doceniać święta z kompotem z suszu, rybą po grecku, flaczkami i rodziną.
  • Odpowiedz
@enforcer: To ciekawe, bo mam nawet więcej fanu z przechodzenia po raz 1000 Medal of Honor Allied Assault czy NFS UG2, bo rozumiem angielski i fakty niż jak byłem dzieckiem 8 letnim ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enforcer: zależy od gry. Tytuły w które zagrywałem się na ps1 pewnie wywołałyby u mnie jedynie frustrację ale np. Sensible World of Soccer wchodzi za każdym razem jak złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz