Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postanowiłem w wieku 30 lat wrócić na rynek matrymonialny. Oto moja sylwetka. Oceńcie różowe (albo i niebiescy) czy mimo wysokiego wieku mam jakiekolwiek szanse na znalezienie kogoś komu zależy na mnie a nie na czymś innym jak to bywało u 20-latek zazwyczaj:

Zalety:
- nigdy nie miałem dziewczyny
- z wykształcenia magister inżynier IT
- praca zdalna w zawodzie, pensja 10k brutto (tak aby się wyrobić w pierwszym progu podatkowym)
- spokojnie mogę pogodzić przez to domowe obowiązki
- mam dwa mieszkania o wartości 2/3mln (gdybym kupił 2 lata temu - byłyby warte 3/4mln :\)
- mam nowy samochód
- sylwetka wysportowana (BMI w normie)
- nie piję alkoholu ani nie palę papierosów
- nie mam zakoli, nie łysieję, mam zęby
- lubię zwierzęta i chcę założyć rodzinę

Wady:
- mieszkam w małym mieście
- czasami wymagam dyscypliny
- i też czasami zachowuję się jak wyluzowany dzieciak

No i to tyle :) oceniajcie!

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #zalesie #po30

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63204d84f6fb67b1c374fd9e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 61
AnonimowyŁobuz: @kuite22: jakich głupot? Wszystko co napisałem jest prawdą :)
@kasiknocheinmal: z charakteru jestem spokojnym luzakiem :) to jest wina wieku bardziej myślę - jako dorosły facet uważam, że nie muszę wymieniać prostych zalet w charakterze a bardziej konkretne - wymienione dobra materialne są jakby skutkiem ubocznym moich pozytywnych właśnie konkretnych cech charakteru takich jak zaradność, pracowitość, zawziętość do celu i tak dalej... takie zalety też są spoko z
EzoterycznyUrolog: @salad_fingers: będziesz miał wyżej wyjaśnienie, że nie chcę aby mi zabierano dodatkowo kasę :D tak naturalnie sam z siebie :D taka pensja którą mam mi odpowiada - i tak jest wysoka mimo tego, iż nie prowadzę działalności gospodarczej czy też zakładu a jestem tylko pracownikiem :D
@murmurlrl: co nie? :D różowe też za bardzo się nic nie odzywają dlatego przypuszczam, że to niewiele da :D twarzy nie mam
HałaśliwyGrabarz: #!$%@?, zarówno mężczyźni i kobiety nigdy się nie nauczą, że taka lista tylko odrzuca.
Jakbym chciał czytać takie pierdoły, to poskoczyłbym do rodziców i poszedł po zakupy dla mamy, po wcześniejszym wypisaniu przez nią produktów które trzeba kupić XD
Albo bym #!$%@? czytał książkę wydań w magazynie broni, od samego jej początku. Porywająca lektura.

Dobrze jest mieć swoje osobiste granice, standardy i preferencje, ale wyskakiwanie z nimi na dzień dobry
co Ty... ;) czasami jak gadam to po chwili mnie potrafią zablokować :D i to nawet jak ze zdjęcia im się podobam :D


@AnonimoweMirkoWyznania: Może być problem z tym, że szukasz tylko na tinderze, oraz, że nigdy nie byłeś w związku. Wtedy ma się takie dziecinne myślenie. Wiem po sobie jaki byłem przed związkiem a jaki po. Różnica astronomiczna, do tego stopnia że nie chciałbym kobiety do związku która nigdy w
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie wiem która rózowa miała Ci to potwierdzić, jak na razie wszystkie Cie odrzuciły. Dwa kobiety albo wybieraja starszych, wiec siła rzeczy doświadcoznych, lub równolatków, nie doswiadczeni rownolatowkowie to czesto nastolatkowie i 20, a oni rozliczaja sie na innych zasadach niz 30 latkowie.
to jest wina wieku


@AnonimoweMirkoWyznania: opisywanie się przez pryzmat tego co się ma/nie ma? Nie wiem. Mam wrażenie, że po 30. roku życia znaczna część ludzi zaczyna patrzeć z perspektywy "bo w tym wieku...". Życie się jeszcze nie kończy, to nie starość ;) Nie opisywałabym siebie poprzez dobra materialne, serio. Chcesz kogoś znaleźć, a przyciągniesz w ten sposób materialistki, które chcą mieć z głowy wynajem mieszkania ;) Z tego Twojego odpowiedzenia
WybranyŻniwiarz: @r5678: nie, nie szukam tylko na Tinderze :P nigdy nie było mnie na portalach - szukałem na komunikatorach ;) a ja bym chciał aby moja przyszła kobieta nie miała nigdy faceta :D fajnie byłoby być tym pierwszym który ją zdobył :D
@topikPajak: myślisz, że tylko z tyloma dziewczynami ile wymieniłem - rozmawiałem? XDDD są też takie które ja nie chcę a te które mam na oku to policzę
@AnonimoweMirkoWyznania: z opisu to co najwyżej można wywnioskować informacje finansowe. Serio. Może chciałeś przekazać co innego, ale naprawdę nie wyszło - zobacz pozostałe komentarze, nie tylko ja to tak odebrałam. Zresztą masz problem z opisaniem cech, bo to, że ktoś ma znajomych nie oznacza, że nie może być samotny, a to, że nie ma, nie oznacza, że jest. Taki przykład do jednej z wymienionych.
Masz też jakieś ciekawe teorie, zważywszy na
AgresywnyBizon: @create_can: co nie :D każdy myślał, że mnie będzie obrażał i gasił a tu odwrotnie wręcz jest :D a i baita to Ty masz w gaciach :D hahah :D
@topikPajak: ja wiem, że się nie chce - opisywałem już o tym, że jest między nami różnica w inteligencji i wykształceniu, temu też zapewne nie będzie Ci się chciało dyskutować :D zresztą nic dziwnego skoro jak do tej pory
jak do tej pory żadna różowa tego nie potwierdziła, tylko niebiescy :D to że Wy nie dajecie szans dziewczynie która po 30 nigdy nie była w związku nie oznacza, że różowa takiego nie chce


Dobre dobre, ale jest dokładnie odwrotnie.