Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postanowiłem w wieku 30 lat wrócić na rynek matrymonialny. Oto moja sylwetka. Oceńcie różowe (albo i niebiescy) czy mimo wysokiego wieku mam jakiekolwiek szanse na znalezienie kogoś komu zależy na mnie a nie na czymś innym jak to bywało u 20-latek zazwyczaj:

Zalety:
- nigdy nie miałem dziewczyny
- z wykształcenia magister inżynier IT
- praca zdalna w zawodzie, pensja 10k brutto (tak aby się wyrobić w pierwszym progu podatkowym)
- spokojnie mogę pogodzić przez to domowe obowiązki
- mam dwa mieszkania o wartości 2/3mln (gdybym kupił 2 lata temu - byłyby warte 3/4mln :\)
- mam nowy samochód
- sylwetka wysportowana (BMI w normie)
- nie piję alkoholu ani nie palę papierosów
- nie mam zakoli, nie łysieję, mam zęby
- lubię zwierzęta i chcę założyć rodzinę

Wady:
- mieszkam w małym mieście
- czasami wymagam dyscypliny
- i też czasami zachowuję się jak wyluzowany dzieciak

No i to tyle :) oceniajcie!

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczenie #zalesie #po30

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63204d84f6fb67b1c374fd9e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 61
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Admast: po czym to wywnioskowałeś? Może jest leniwy i trzeba go przywołać do porządku. A tak w ogóle to chyba jakaś prowokacja, bo w wieku 30 lat w Polsce nie da się mieć 2 mieszkań za milion każde, no chyba, że poprzez dziedziczenie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z takim SMV powinieneś przebierać w ofertach niczym ja rano grzyby w lesie aż dziwne niby brak zakol zęby na swoim miejscu robota dobra,mieszkanie,auto czyli jednak ryj musi być nie wyjściowy i tu pies pogrzebany chyba że to bait :D
  • Odpowiedz
rotfl: ???

praca zdalna w zawodzie, pensja 10k brutto (tak aby się wyrobić w pierwszym progu podatkowym)

ta jasne, tak sobie to tlumacz, wiesz ze wyzszy podatek placisz od nadwyzki, wiec po prostu jestes kiepskim pracownikiem ze jestes ponizej progu, nic nie tracisz po hego przekroczeniu.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz