Wpis z mikrobloga

Siemka, mam pytanko. Na czym zrobilibyscie deploy aplikacji webowej napisanej w Spring Bootcie + Angularze? Myślałem o Elastic-Beanstalk od AWS, początkowo miało to być po prostu Heroku. I teraz w sumie nie wiem, czy brać coś konkretnego, może z uwagi na jakieś inne usługi hmm.

Ogólnie chce to wykorzystać do pracy inżynierskiej i fajnie gdyby deploy również był elementem, który zająłby troszkę miejsca - jeśli chodzi o jego opisanie.

#aws #heroku #java #programowanie #programista15k #spring #springboot #angular #studbaza
  • 10
@retardo: właśnie też o tym myślałem, żeby tego triala ugrać - na amazonie tego nie ma.

No ale Azure i apka w Javie? Jakoś zawsze zakodowało mi się, że jakiś .net + azure, ale javka?
A wiesz może jak to wygląda realnie z wykorzystaniem tych 100$ na azure? Na co tak realnie mógłbym te środki wykorzystać, w tych pierwszych 12 miesiącach? Tam się płaci najwięcej za zasoby, czy za jakieś dodatkowe
@Yakooo: Ja tam wykorzystywałem na bazę danych tylko, więc za bardzo się nie wypowiem. Wiem, że jest ograniczony zakres. Na Google Cloud masz za to na co chcesz - chyba tylko na GPU jakiś czas temu wprowadzili ograniczenie.
@Yakooo: ja mam jedna apke taka prosta właśnie w springboocie na elastic beanstalk. Do tego RDS i route53. Jak się chcesz pobawić to jeszcze s3 na statici. Na AWS jest ten darmowy roczny okres próbny wiec możesz chyba go wykorzystać o ile jeszcze tego nie zrobiłeś. No i certy od letsencrypt żeby było całkiem pro