Wpis z mikrobloga

Jaka zmiana narracji w 2 dni. Mam nadzieje że jego wszystkie wpisy zostaną zachowane i ktoś będzie regularnie wyciągał je po wojnie przypominając kim jest ten człowiek i na czyjej smyczy siedzi. Zaczął od tego że nie ma wojny i nic tam sie nie dzieje, że to wszystko jest ustawione a na ulicach leżą aktorzy, potem przez to że ukraińcy walą sami do siebie, następnie przez to że rosja wyzwala swoje tereny.
Był przeciwnikiem sankcji, straszył odwetem za ambasafora, udostępniał każdą informacje jakoby ktoś z ukrainy miał zrobić coś złego w Polsce.

Jak internet zapomina wszystko, każdemu, mam nadzieje że teraz tak nie będzie i ten człowiek zostanie wykluczony z polskiej przestrzeni publicznej jako zdrajca. Pociągnijmy to…
#ukraina #wojna #onuce #jkm
#korwin #polityka
dedler123 - Jaka zmiana narracji w 2 dni. Mam nadzieje że jego wszystkie wpisy zostan...

źródło: comment_1662813253UWUANn4iu7btGn0qII81Fr.jpg

Pobierz
  • 39
@PABLO__ESCOBAR: Korwin w wojnie informacyjnej która toczyła się w internecie grał po stronie Rosji i tylko kretyn tego nie zauważy, nie ma mowy tu o jakimkolwiek trzymaniu kciuków za Ukrainę. Wystarczy przeanalizować jego wpisy od początku wojny, a to że od czasu do czasu dodał wpis że jest neutralny i on to tak kibicuje Ukrainie to tylko gadka dla tych co bronią go w stylu „ Pan Janusz nie to miał