Wpis z mikrobloga

  • 1638
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papudrak: darmowa edukacja, czyli ta która w podatkach opłacili moi rodzice? Nomen omen zarabiający średnia lub powyżej? Obniżone podatki? Na co? Ja się panie nie załapałem ani na kierunek zamawiany, ani na stypendium bo uczelnia miała mniej środków więc i mniej osób dostało, ani na MDM, ani na zerowy pit. Jestem za przeproszeniem j----y w każdy otwór w każdym momencie swojego życia. A jak już się zacząłem dorabiać to hipoteka,
  • Odpowiedz
Jakby moim rodzicom oddali podatki, które zapłacili, to by mi dali na edukację prywatną i im jeszcze duuuużo zostało.


@DerMitteleuropaer: tylko, ze za ochroniarzy by sie nie rozliczyli jakbysmy patrzyli w ten sposob
  • Odpowiedz
@The13: @nairoht:
Nikt nie korzysta na pracy innych bardziej niż 30 letni bezdzietny singiel
Wynajęcie usługi od innego człowieka go jak pojechanie czyimś autem tylko za cenę benzyny
Ktoś musiał kupić to auto
Podobnie jak korzystasz z pracy innego człowieka, ktoś musiał poświecić czas na jego urodzenie, ciąże, edukacje etc
Była umowa społeczna ze wszyscy maja dzieci, ona padła i niestety ale najbardziej korzystają egoiści bez dzieci żerując
  • Odpowiedz
  • 5
@Fan_Morawieckiego
Gościu, nie trolluj xD
Czy według Ciebie mamy łożyć w 500+ i innych dodatkach dla dzieciatych bo przecież infrastruktura istnieje i mamy budynki wybudowane przez ludzi którzy żyli X lat temu?
Wolałbym dać więcej emerytowi który całe życie poświęcił abym chodził i jeżdził po bezpiecznych drogach niż komuś kto narobi dzieci i będzie krzyczał- "Daj mi bo mam dziecko, należy mi się."
  • Odpowiedz
  • 0
@Fan_Morawieckiego napisałeś żeby nie dawać dzieciatym xD Ale narazie tkwisz w fikołku że mam dawać ciężko zarobione pieniądze osobom z dziećmi bo mój dziadek budował Polskę lata temu xD Po prostu gościu nie masz argumentów, prócz cały czas klepanego przez domorosłych ekonomistów zlepka słów - "umowa społeczna".
  • Odpowiedz
  • 2
@Fan_Morawieckiego jeśli to są faktycznie twoje zarobki ( na pewno), to jesteś wspaniałym przykładem że sukces ekonomiczny nie zawsze idzie w parze z inteligencją. Pozdrawiam i idź pilnuj gówniaków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz