Wpis z mikrobloga

Feministki jak Hillary Clinton, uważają, że pani tańcząca na tiktoku, ma zdecydowanie gorzej, niż 18-letni Andrij zmuszony do odbycia obowiązkowej służby wojskowej ¯\_(ツ)_/¯

Tak jak nie zazdroszczę Ukrainkom (czy to w ojczyźnie czy na uchodźstwie) sytuacji, tak wpychanie wszędzie feministycznej propagandy i brak współczucia dla mężczyzn, jest dowodem na to, że współczesny feminizm chce maksimum przywilejów dla kobiet, przy minimalnych obowiązkach dla nich...

#bekazlewactwa #lewackalogika #pieklokobiet #pieklomezczyzn #4konserwy #ukraina #wojna #feminizm
RogerCasement - Feministki jak Hillary Clinton, uważają, że pani tańcząca na tiktoku,...

źródło: comment_1662559542jpN4qahk5R1j93DqzbYRsw.jpg

Pobierz
  • 19
współczesny feminizm chce maksimum przywilejów dla kobiet, przy minimalnych obowiązkach dla nich...


@Roger_Casement: dlaczego uważasz że to coś złego?

Jedni rodzą się pięknymi rajskimi ptakami których celem jest taniec i kopulacja, a inni błotnymi guźcami które kończą jako pokarm dla hien. Tak Bóg stworzył świat, dlatego tak działa natura, a nauka to potwierdza.
@Roger_Casement: Miałem taką chwilę refleksji kilka miesięcy temu, jak widziałem na balkonie jednego z mieszkań w sąsiedztwie ,#!$%@?, rozbawione i śpiewające dziewczyny z ukrainy, które przyjechały kilka tygodni wcześniej.
Tak sobie wtedy pomyślałem, że to świetny przykład równouprawnienia na specjalnych warunkach.
Tam młodzi chłopcy gdzieś #!$%@? pociskami, konają w krzakach, a one tutaj tańczą i się bawią.
@Ekspert_z_NASA: @Roger_Casement: Coś mnie tknęło i postanowiłem sobie sprawdzić co i jak.
Samo cytat jest prawdziwy i pochodzi z 1998 roku, faktycznie tak powiedziała.
Warto zadać sobie pytanie czy się myliła a to już o wiele trudniejsze.
W wojnach na froncie tłuką się głównie faceci ale według różnych szacunków nawet 90% ofiar konfliktów zbrojnych stanowią cywile. Ludzie umierają nie tylko w sposób bezpośredni ale też pośredni z głodu, chorób jak
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @EkspertzNASA: @Roger_Casement: Coś mnie tknęło i p...

źródło: comment_1662575825yyc0cYwAxBG3rTJs6ojrO5.jpg

Pobierz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl No nie... No po prostu #!$%@? no nie... Boże czy ty to widzisz? - Cytując klasyka. Jakich szacunków? W którym konflikcie zginęło więcej kobiet? Jak to jest że babka która może się ewakuować ma gorzej niż facet któremu urwało nogę bo jakiś idiota go zmusza do walki? Myślisz że temu Ukraincowi co orki mu uciely prącie i worek mosznowy z całą zawartością dziękował komukolwiek za to że w tym momencie nie
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl Jakiś konflikt zbrojny w którym to kobiety były głównymi ofiarami wojny? Zarzuć czymś poważnym to poczytam. No i nadal dopytuje o źródło tych "szacunków". Tylko konkrety proszę;) I BTW takie pytanko panie oświecony (przy covidzie pokazałeś to oswiecenie) czy to co dotyka kobiet w trakcie wojen (picie z kałuż, gwałty) w ogóle nie dotyka mężczyzn? Hmmmmmm?
@przemyslaw-maczka: generalnie ostałeś wszystko co trzeba, żeby to sobie przeczytać ale już na samą myśl się uruchomiłeś i zamiast przejść do tekstu i argumentów zacząłeś szczekać:)
W sumie nikt z twierdzących na wykopie, że kobiety rzadziej giną nigdy nie pokazał na to ani jednego dowodu na podparcie swojej tezy. Przynajmniej nigdy go nie widziałem.
Nikt tu nie obalił słów Clinton tylko z założenia przyjął, że ma ona rację. Tak się nie
ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @przemyslaw-maczka: generalnie ostałeś wszystko co ...

źródło: comment_1662584537YmKLPXKad8myI31bzlVmLI.jpg

Pobierz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl Ja tam znalazłem liczbę zabitych kobiet w armii USA w trakcie 2 wojny światowej oraz ogolnie 1 wojny swiatowej (kobiet zginelo zdecydowanie mniej), ale to żołnierze więc nie da się to przełożyć na cywili. Tylko ze cywile to jest całe spektrum płci a konkretnie dwie ;) Więc co się tyczy trudności kobiet po wojnie tyczy się także mężczyzn. Z tym że kobieta (przykładowo konflikt na Ukrainie) ma większe prawa by swoje
@przemyslaw-maczka:
Po pierwsze, nikt tu jeszcze nie dowiódł, że nie ma racji. Z góry założyliście, ze to bzdura ale nikt takiej banalnej bzdury jeszcze nie obalił. Ciekawe.
Przecież od tego powinno się zacząć całą dyskusję. Od wykazania że plecie głupoty.
Dlaczego na cytat sprzed 24 lat patrzysz przez pryzmat wojny na Ukrainie a nie wszystkich konfliktów ogółem?

Generalnie to nie dyskusja a pielęgnowanie swoich uprzedzeń i stereotypów.
@Roger_Casement: Jakbym był Amerykaninem i brał udział w wyborach na prezydenta w 2016 i znał ten cytat, to bym zagłosował na kogokolwiek innego niż Shillary, chociaż demokraci wtedy to była prawodpodobnie najlepsza opcja (albo chociaż najmniejsze zło), np. na oszusta i kłamcę Trumpa, albo komucha Sandersa.
@lemek123: Po pierwsze, fałszywy dylemat jest fałszywy. Po drugie - konserwy przynajmniej mają dość przyzwoitości aby zbudować mniej lub bardziej chromą, ale jednak pozytywną tożsamość dla mężczyzn. Dla lewactwa mężczyźni to przyczynek wszelakiego zła.