Wpis z mikrobloga

Witajcie moi drodzy. Chciałbym was kolejny raz poprosić o pomoc. Zrządzenie losu sprawiło, że zostałem wydymany przez dużego klienta. Za 2 dni wypłaty a ja mam po 200 zł dla ludzi. Robię promocję -50% na wszystkie produkty szyte w naszej pracowni. Uprzejmie błagam o rozpromowanie tej strony:
https://meskie-spodnie.pl/category/promocja
****
#gospodarka #reklamakreatywna #reklama #promocje #ekonomia #polska #firma #biznes #pepper #modameska #streetwear #heheszki #ubierajsiezwykopem #bekazpisu
  • 155
  • Odpowiedz
@missioncritical: do innych sklepów tez chodzisz z pretensjami ze co chwile robią promocje? Tak w tym sklepie sa często promocje, w tym roku to nie pierwszy apel właściciela o pomoc. Te ciuchy sa warte ceny bez promocji. Przyjdź do sklepu i zobacz gdzie sa szyte i z jakich materiałów. Ja gorąco polecam, gdyby nie to ze się u Pana zaopatrzyłem niedawno to chętnie bym coś jeszcze dokupił. Życzę powodzenia i trzymam
  • Odpowiedz
@dejmiel: widzę fan ubogiego marketingu. To jest manipulacja, a nie promocja. Po co miałby typ sprzedawać cyklicznie produkty poniżej ceny produkcji (sam tu napisał, że wyprodukowanie spodni to ponad 100zł). Gość przychodzi, ściemnia, gra na emocjach, próbuje sobie zrobić reklamę, a zawsze znajdzie się ktoś kto będzie bronił takiej januszerki XD. Sklep, w którym widziałbym ciągle - 50% na wszystko omijałbym z tego samego względu - to prymitywna manipulacja z podręcznika
  • Odpowiedz
@srantus: Jestem producentem materiałów sam materiał na bluzę to koszt około 60-70zł brutto, nie wiem ile pół produkty kosztują, ale tanio nie jest i nie zapowiada się żeby było. Podpisując nową umowę na prąd droższy o 550%, koszt produkcji może nie jednego wywalić na plecy.
Przy nie wielkiej marce, koszt produkcji może się zamknąć ze wszystkim w aż 130-140zł, z haftami, nadrukami, sznurkami itd..

Nie szyje ciuchów ale mniej więcej mam
  • Odpowiedz
Pomijając mało wyważone odpowiedzi @Meskie-SpodniePL to powiem, że te proponowane 30 euro za parę klasycznych męskich spodni, to na zachodzie byłaby cena raczej niska.

Trochę nie wiadomo, czym ta marka się zajmuje, bo i są spodnie klasyczne, monterskie, jakieś bluzy z nadrukiem "piwo", a i są jakieś kurtki dla "metali".
  • Odpowiedz