Wpis z mikrobloga

Witajcie moi drodzy. Chciałbym was kolejny raz poprosić o pomoc. Zrządzenie losu sprawiło, że zostałem wydymany przez dużego klienta. Za 2 dni wypłaty a ja mam po 200 zł dla ludzi. Robię promocję -50% na wszystkie produkty szyte w naszej pracowni. Uprzejmie błagam o rozpromowanie tej strony:
https://meskie-spodnie.pl/category/promocja
****
#gospodarka #reklamakreatywna #reklama #promocje #ekonomia #polska #firma #biznes #pepper #modameska #streetwear #heheszki #ubierajsiezwykopem #bekazpisu
  • 155
  • Odpowiedz
@mynameis60: rzecz w tym, że tutaj tę promkę argumentuje ckliwą historią. Jakoby miał teraz wyprzedawać towar poniżej kosztów produkcji, bo traci płynność finansową, ale po wtorku już tę płynność będzie miał XD.

@Meskie-SpodniePL: chciałem pogratulować! Twoja reklama z bajką w tytule jest już w gorących, widoczna z komentarzami, które prostują tę super okazję.
  • Odpowiedz
czyli mówicie, że sklep internetowy z odzieżą męską i damską prowadzony przez krakowskiego producenta odzieży męskiej SZCZYGIEŁ z tradycją od 1974 r https://meskie-spodnie.pl/, prowadzi marketing polegający na zawyżaniu cen bazowych i co miesiąc jest dymany przez klienta i rzekomo musi rozprzedawać swoje rzeczy 50%, co faktycznie jednak nie jest prawdą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Meskie-SpodniePL: podziwiam model biznesowy, którym regularnie sprzedajesz towary poniżej kosztów produkcji. To istna filantropia! Ustawię sobie tracker na Twój sklep i sam przypomnę w tym poście jak znowu będziesz miał problem z klientem i po 200zł wypłaty dla pracowników. Tak żebyś już Ty nie musiał ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@missioncritical: Słuchaj. Mam blisko pół miliona długów i zaległości podatkowych. Spłacam od pandemii ledwo a jeszcze stopy podnieśli. Jak masz opóźnienie od klienta za miesięczną robotę to jesteś w dupie. Aktualnie modlę się żeby mi się jeszcze 20letni samochód nie #!$%@?ł więc zajmij się czymś innym niż #!$%@? mnie proszę.
  • Odpowiedz
@Meskie-SpodniePL: oho i już nerwy. To nie ja przychodzę na portal ze śmiesznymi obrazkami oferując niesamowitą okazję, która jak już wiemy jest co najmniej cykliczna, próbuję grać na emocjach użytkowników i wykorzystywać ich dobre serduszka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli się denerwujesz, to znaczy, że ktoś Ci tu kłamstwa wytknął.
  • Odpowiedz
Słuchaj. Mam blisko pół miliona długów i zaległości podatkowych. Spłacam od pandemii ledwo a jeszcze stopy podnieśli. Jak masz opóźnienie od klienta za miesięczną robotę to jesteś w dupie. Aktualnie modlę się żeby mi się jeszcze 20letni samochód nie #!$%@?ł więc zajmij się czymś innym niż #!$%@? mnie proszę.


@Meskie-SpodniePL:

Uwierz, dużo osób ma problemy i firmy plajtują. Ale jeżeli rzucasz tu ckliwą historię i mówisz, że -50% już teraz, ostatni
  • Odpowiedz