Wpis z mikrobloga

Witajcie moi drodzy. Chciałbym was kolejny raz poprosić o pomoc. Zrządzenie losu sprawiło, że zostałem wydymany przez dużego klienta. Za 2 dni wypłaty a ja mam po 200 zł dla ludzi. Robię promocję -50% na wszystkie produkty szyte w naszej pracowni. Uprzejmie błagam o rozpromowanie tej strony:
https://meskie-spodnie.pl/category/promocja
****
#gospodarka #reklamakreatywna #reklama #promocje #ekonomia #polska #firma #biznes #pepper #modameska #streetwear #heheszki #ubierajsiezwykopem #bekazpisu
  • 155
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meskie-SpodniePL: sprzedajesz ubrania w cenach nieosiągalnych dla normalnego Polaka, a nie przygotowałeś firmy na to, że jeden klient będzie zalegał z kasą? XD trochę śmiesznie
  • Odpowiedz
nie będę wołał bo w sumie nie wiem kogo ale dorzuce swoje trzy grosze:

- w każdej galerii i w wielu sklepach internetowych jest dupny napis SALE przez cały rok. Sam mam co do wiecznych promocji mieszane uczucia, ale nagonka na mirka za to jest moim zdaniem przesadzona. Poza tym promocja nie jest stała 50%

- to, że ceny wzrosły przed promocją niekoniecznie znaczy, że chciał nas wszystkich #!$%@?ć. Koszty utrzymania idą
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@roadie: przeczytaj cały wątek.
W skrócie ; historia się powtarza, podniesiona wcześniej cena, straszenie prokuraturą jako bonus.
Jak pisał @missioncritical

Wow, ale działa web.archive i pokazuje, że w maju też miałeś problem z klientem, były wypłaty za dwa dni i miałeś po 200zł dla pracownika. Tak było, tak? Bo nie jest tak, że nas oszukujesz tutaj żeby sobie podbić sprzedaż?
  • Odpowiedz
@Meskie-SpodniePL:

A oszukując klientów nie przetrwalibyśmy 47 lat na rynku. :)

Tak, i łapiąc jeleni i sprzedając im szajs jesteśmy na rynku od 1947 roku =)


To ile jesteście na tym rynku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@affairz: Nie zawyżamy cen. Niestety ludziom ubierającym się w made in Bangladesh tak się wydaje. Większość nie miała na sobie odzieży wysokiej jakości.


@Meskie-SpodniePL: no i już ubliżanie tym, którzy nie wierzą w promocję.

Bardzo wam dziękujemy. Mimo hejtu ruszyliście promocję. W 20h udało nam się wyciągnąć z towaru tyle środków, że spokojnie będzie na wypłaty, może nawet zapłacimy trochę zaległości.


DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!

#wykopefekt #wykop


@Meskie-SpodniePL: a powiedz ile jesteś
  • Odpowiedz