Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze w tej całej sytuacji z gazem i węglem?

Że koniec końców wbrew słowom onuc nie zamarzniemy w zimę i będziemy mieć z tego straszenia wszyscy głęboką bekę (już mamy).

Skończy się tak samo jak z innymi wielkimi ruskim groźbami:
-Ruscy w Kijowie w 3 dni?
Beka
-Straszne konsekwencje za pomoc Ukrainie?
Beka
-Zamieszki w Polsce po przyjęciu uchodźców?
Beka
-Druzgocące konsekwencje za oblanie ambasadora farbą?
Beka

Wszystkie r0syjskie groźby z czasem zmieniają się w żart i tak będzie i tym razem, a onuce będą musiały wymyślać nowy straszak i tak w koło Macieju aż do któregoś pięknego dnia kiedy r0sja upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali.

#ukraina #rosja #wojna #onucowewpisy #onuce #bekazpodludzi
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SoplicaTadeusz: ja mogę wytrzymać trochę odmrożone palce gdy będę szedł chodnikiem, czy wyższy rachunek za ogrzewanie, mam nadzieję, że ruscy którzy zostali złapani między swoich przełożonych a armię ukraińska odczują zimę trochę mocniej i wszyscy zostaną zmarzlinami które będziemy mogli później odkopywać z żyznej wolnej ukraińskiej ziemii :)
Że koniec końców wbrew słowom onuc nie zamarzniemy w zimę


@SoplicaTadeusz: bo wy jesteśćie po prostu tak bezdennymi ignorantami, że włosy z głowy wypadają. To nie chodzi 'marznięcie w zimę' tylko pomyśl, wiem, że głowa zaboli, skąd masz prąd w gniazdku by odpalić komputer i produkować takie posty? A jak ta elektrownia produkuje prąd? Zwłaszcza w Polsce? Z ... WĘGLA.

I teraz wiem wiem, cieżko myśleć dalej niż czubek własnego nosa
@lord_xenu Absolutnie wiadomo, że nie jest idealnie i nie będzie to tak łatwa zima jak dziesiątki ostatnich ale no bez przesady. Onuce literalnie wmawiają, że będziemy prawie zamarzać w domach, palić śmieciami, bo nic innego nie będzie i że co drugi dzień będzie blackout. Miejmy trochę umiaru, od wyższych cen węgla do siedzenia w domach w kożuchach jeszcze daleka droga
wbrew słowom onuc nie zamarzniemy w zimę i będziemy mieć z tego straszenia wszyscy głęboką bekę


@SoplicaTadeusz: tak, tak, na pewno tak będzie. Bardzo głęboka beka z cen węgla, prądu itd... Ku pokrzepieniu serc Tadeuszu Soplico! Xd
@SoplicaTadeusz najlepsze? Jak duże zakłady pracy z redukują zatrudnienie o 20-30% bo nie będzie ich stać na zatrudnienie.
Ludzie skoncza na bezrobociu z gigantycznymi rachunkami do zapłacenia.

No będziemy się śmiać że ruscy xoxoxox oj jak będzie nam śmiesznie.