Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze w tej całej sytuacji z gazem i węglem?

Że koniec końców wbrew słowom onuc nie zamarzniemy w zimę i będziemy mieć z tego straszenia wszyscy głęboką bekę (już mamy).

Skończy się tak samo jak z innymi wielkimi ruskim groźbami:
-Ruscy w Kijowie w 3 dni?
Beka
-Straszne konsekwencje za pomoc Ukrainie?
Beka
-Zamieszki w Polsce po przyjęciu uchodźców?
Beka
-Druzgocące konsekwencje za oblanie ambasadora farbą?
Beka

Wszystkie r0syjskie groźby z czasem zmieniają się w żart i tak będzie i tym razem, a onuce będą musiały wymyślać nowy straszak i tak w koło Macieju aż do któregoś pięknego dnia kiedy r0sja upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali.

#ukraina #rosja #wojna #onucowewpisy #onuce #bekazpodludzi
  • 27
@staryhaliny Bo mówisz, że nie wszyscy doczekają wiosny więc założyłem, że raczej chodzi Ci o jakiś głód. Wyciągnąłem taki wniosek, ponieważ sytuacja kiedy ludzie zamarzają we własnych domach to jest jakiś Science fiction. Nie ma takiej możliwości, żeby przez brak części węgla i gazu z Rosji zaczniemy umierać z zimna. Dodajmy do tego fakt, że nie jesteśmy sami i jeśli jakieś państwo w UE będzie miało z tym problemy to dostanie pomoc
Bo mówisz, że nie wszyscy doczekają wiosny więc założyłem, że raczej chodzi Ci o jakiś głód


@SoplicaTadeusz: nie. O zimno, bo temat jest o ogrzewaniu (o gazie i węglu).

.

Wyciągnąłem taki wniosek, ponieważ sytuacja kiedy ludzie zamarzają we własnych domach to jest jakiś Science fiction. Nie ma takiej możliwości, żeby przez brak części węgla i gazu z Rosji zaczniemy umierać z zimna.


Od razu może nie.
Na fot. Kuchnia mieszkania
Pobierz staryhaliny - > Bo mówisz, że nie wszyscy doczekają wiosny więc założyłem, że raczej ...
źródło: comment_1662543038m99MMVpk69BXLvkXwHAsVf.jpg