Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto jest autorem tego projektu... ale jest genialnie hipnotyzujący! Źródła mówią że lokacja tych odpływów to Taiwan i mają one służyć do tworzenia wirów z silnym nurtem wody... który pozwala szybko odprowadzać ogromne ilości wody deszczowej spływającej po stromych zboczach. Mistrzostwo w swojej prostocie(ʘʘ)

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii - plusując ten komentarz bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

Sprawdź też mój blog WWW firmowy SKLEP ZH oraz kanał na YT

#ciekawostkihistoryczne #historia #taiwan #susza #woda #rzeka #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #qualitycontent #kamienie #chiny #kanal #deszcz #budownictwo #architektura #drogi
Zwiadowca_Historii - Nie wiem kto jest autorem tego projektu... ale jest genialnie hi...

źródło: comment_1662397507a80ANkovsXENM1lmkzGS4f.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fuji: @balbezaur: hahahaha co tu się odwaliło XD

Była tez akcja ze starym samochodem. Wrzucił słabej jakosci zdjęcie , inny Mirek raz wysłał z lepszego konta i lepsza rozdzialka
  • Odpowiedz
@Tino: Bardzo dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º) no teraz trochę wkurza to, że dalej katują tutaj ludzi obowiązkowymi maskami ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale poza tym uważam, że Tajwan to najlepsze miejsce do życia ʕʔ
  • Odpowiedz