Wpis z mikrobloga

Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat temu mieli prane mózgi przez FM Group #mlm jeździli nowymi meśkami z salonu i tracili znajomych bo byli tak #!$%@?ący itd. Macie może jakieś historie z tym związane? Znacie dalsze losy takich znajomych co robią teraz?

#pytanie #przemyslenia #warszawa #heheszki #pracbaza #studbaza #wroclaw
Beszczebelny - Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat...

źródło: comment_1662362599mZvSnDKsS0s7hKoMfbdSoU.jpg

Pobierz
  • 141
@shinX: Herbalife to jakiś gruby scam jest? Jak jeszcze korzystałem z fejsbuka to miałem znajomego co spmował swoim fajnym życiem i Herbalife. Nie wiem co z nim teraz ale wówczas wyglądało jakby faktycznie sprzedawały się te produkty
@Beszczebelny: po ludziach z mojego otoczenia wygląda na to, że ludzie z MLMów dzieła się potem na 3 grupy:
1. jak byli wyżej, albo wcześnie zaczynali to zbudowali sobie grupę matołów, która chodzi za nimi z jednego MLMu do drugiego i tak co jakiś czas skaczą. Nic się nie zmienia prócz nazwy piramidy, raz kosmetyki, raz suplementy, a raz kryptowaluty
2. poszli lub wrócili na etat, większość pewnie do gównoprac, ale
@Beszczebelny: znam takiego jednego co latał sobie wynajętym ferrari m.in. po Paryżu i się spuszczał tymi motywacyjnymi wpisami na social media.
Jeździł m4 po gównomiasteczku powiatowym i jakiś drewniany szlauf co jej stary ma piekarnie oczywiście się wpakował a teraz jeździ bieda A4 bo go psiarnia namierzyła i typ spalony. Tak, mówie o takim cwaniaczaku z Omega.

Oczywiście szlauf out bo kasy jej zabrakło na wycieczki więc pępowina odcięta i szuka
znajomy ze studiów się w to wkręcił. W pewnym momencie pożerało mu to tyle czasu, że na zajęcia już nie chodził, ale i tak pierwszy semestr ledwo zdany na warunkach, to nawet gdyby nie FM mógłby odpaść. Dostał wycieczkę na Kubę czy gdzieś jako warsztaty czy szkolenia, nie wiem ile tam było prania mózgu, a ile leżenia na plaży, ale fb cały zasrany zdjęciami o sukcesie w FM. Auta chyba nigdy się