Wpis z mikrobloga

"Facet zaczyna się od 180cm. Nie spotykam się z facetam poniżej 185. Interesują mnie tylko wysocy faceci"
O co ci chodzi incelu!?!? Każda kobieta ma prawo do preferencji i może stawiać wymagania, ma się spotykać z kimś kto jej się nie podoba?

"Kobieta kończy się na 25 roku życia. Nie spotykam się ze starszymi kobietami. Interesują mnie tylko młode dziewczyny."
Nieee!!!! Tak nie można on je krzywdzi i uprzedmiatawia, one nie mają wplywu na swój wiek. To grooming.
#przegryw #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz Niski_Manlet - "Facet zaczyna się od 180cm. Nie spotykam się z facetam poniżej 185. I...
źródło: comment_1662274349Z1xp13BVwPM5czxADObyY0.jpg
  • 139
@oficjalniemartwa: Śmiem się nie zgodzić. Sam miałem dokładnie takie same doświadczenia jeszcze w ogóle zanim wykop powstał. Ile się naoglądałem wyrazów pogardy na twarzach kobiet to głowa mała. Tak mi to zryło łeb że uważam kobiety za istoty wredne, bo głównie taki wyraz twarzy widziałem a to właśnie z jednych z tych powodów które są wałkowane na tagu. Będąc nieatrakcyjnym nie istniejesz a będąc dynamicznym ale nadal nieatrakcyjnym budzisz tylko odrazę.
A i da jasności. Oczywiście że mogą i mają prawo się ślinić. Ja na ich miejscu sam bym tak robił. Problem w tym że one NIGDY ale to NIGDY nie podejmowały bezinteresownych rozmówek, zabaw czy tańców bo zawsze ale to ZAWSZE ich działania były obliczone na to by nigdy nie spaść w rankingu bycia postrzeganą przez otoczenie, przez co KAŻDE ich działanie było ZAWSZE obliczone na zysk. Dlatego nawet jak zupełnie przypadkowo,
@T0pi5:

Sama widzę po sobie że chciałabym więcej robić, zaszaleć, zająć się pasją, ale w domu jest ciągle coś do zrobienia w tym niebieski zajmuje się swoimi pasjami a na mnie spadaja wtedy obowiązki, zero przyjemności. Jak mam chwilę to zaraz jego matka się #!$%@? że tu mogłabym pomoc tam mogłabym pomoc. Zero czasu dla siebie, jedyną rozrywką po takim #!$%@? jest nic nie robienie bo nawet na zainteresowania nie ma
@T0pi5:

Niczego nie projektuję, po prostu często czyjas zmiana zachowania jest wynikiem zachowania drugiej strony. Jest akcja jest reakcja a problemem wielu par jest zwalanie całej winy na drugą osobę. Bo co innego jeśli proces Grażynienia nie jest wynikiem zjanuszenia się niebieskiego tylko zaczął się sam z siebie mimo starań faceta by wyciągnąć kobietę z tego, przykładowo namawiając na rzeczy fajne ciekawe a ona tylko "meh, nie chce mi się, za
koniec końców dopóki nie chodzisz jak jakiś lump to ubranie naprawdę nie robi różnicy dopóki jest to schludne i w miarę ok. A odstrojony brzydal to dopiero da content dla loszek xD


@T0pi5: ale jak postrzegać lumpa? Bo np. dla mnie jest nie do pomyslenia chodzić w jednej parze buta przez 3/4 roku, a 1/4 w zimowych. Na studiach większość osób tak chodzi, dziewczyny też. To jest niepojętę. Ja mam 10
@technojezus:
No to o tym mowilem jako chodzeniu jak lump xD
Nie wiem gdzie studiujesz i w jakim towarzystwie sie obracasz xD
I jak teraz mowisz, ze to chodzenie lepiej ubranym to ciuchy z decathlona no to nie wiem o czym tu dyskusja xD
chodzenie lepiej ubranym to ciuchy z decathlona no to nie wiem o czym tu dyskusja xD


@T0pi5: tak, basicowy strój z decathlona jest tańszy i wygląda lepiej niż wiekszość takich samych ubrań z sieciówek.

Nie wiem gdzie studiujesz i w jakim towarzystwie sie obracasz xD


??? o co tobie chodzi?
w 1 outficie 24/7 xD


@T0pi5: Ja o butach człowieku pisałem. W jednych butach potafią przechodzić do zimy, a nawet i w zimę chodzą jak nie ma śniegu. Tylko niektóre osoby zamieniały buty i były to dziewczyny, faceci tylko w 1.
Pewnie masz jakieś zapędy pedofilskie


@Dalegor_: przypomniało mi się jak kiedyś miałem 26 lat i wpadła mi w oko na wakacyjnym wyjeździe jedna 18. Strasznie oburzyło to laskę mojego kolegi, której nota bene nawet specjalnie nie znałem. Stwierdziła, że jestem zboczeńcem i pedofilem bo to przecież dziecko a sama była w moim wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym czasie nasz wspólny znajomy w wieku lat 30
Niedawno się dowiedziałem że istnieje takie słowo jak grooming i co ono oznacza. Ja #!$%@? czego baby nie wymyśla xD


@Flypho: lewaki sobie to słowo zawłaszczyły. W originale grooming jest wtedy jak się wykąpiesz, ostrzyżesz, ogolisz i przytniesz paznokcie (men's grooming). Ale ktoś wpadł na pomysł żeby, zamiast użyć słówka seduce, połączyć grooming ze słowem dziecko i wyszła mu pedofilia. Czyli jak facet o siebie zadba, żeby ładniej się prezentować, to
Pobierz europa - > Niedawno się dowiedziałem że istnieje takie słowo jak grooming i co ono oz...
źródło: comment_1663090426MNIB1y50Q8QyYQamanCIfW.jpg