Wpis z mikrobloga

"Facet zaczyna się od 180cm. Nie spotykam się z facetam poniżej 185. Interesują mnie tylko wysocy faceci"
O co ci chodzi incelu!?!? Każda kobieta ma prawo do preferencji i może stawiać wymagania, ma się spotykać z kimś kto jej się nie podoba?

"Kobieta kończy się na 25 roku życia. Nie spotykam się ze starszymi kobietami. Interesują mnie tylko młode dziewczyny."
Nieee!!!! Tak nie można on je krzywdzi i uprzedmiatawia, one nie mają wplywu na swój wiek. To grooming.
#przegryw #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki
Niski_Manlet - "Facet zaczyna się od 180cm. Nie spotykam się z facetam poniżej 185. I...

źródło: comment_1662274349Z1xp13BVwPM5czxADObyY0.jpg

Pobierz
  • 139
no pod takim, ze temat byl faktycznej atrakcyjnosci fizycznej. Jak wyplace 5 kola z konta to tez sobie ogarne nocke z 10/10.


@T0pi5: nocke tak, związku nie. To jest różnica

Ale dobra, ja tu sie produkuje, a po tym tekscie o szkolach i odziezy to wyszedl obvious troll xD


Gdzie niby tutaj troll czy coś nie tak? To nie jest może prawda, że osoby ubierające się modnie, są lepiej postrzegani?

Na
@technojezus: koniec końców dopóki nie chodzisz jak jakiś lump to ubranie naprawdę nie robi różnicy dopóki jest to schludne i w miarę ok. A odstrojony brzydal to dopiero da content dla loszek xD
Jak byłem młodszy to się faktycznie stroiłem czasem lepiej od pacho z narcos, ale jak z wiekiem zacząłem przychodzić na randki w zwykłym t-shircie to jakoś mi procent udanych randek nie spadł, a wręcz odwrotnie.
Natomiast twierdzić, że "facet zaczyna się od 180cm" to już zupełnie normalna sprawa. Można się rozejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szpongiel:

Czemu ma służyć to zdanie w kontekście mojej zacytowanej wypowiedzi, skoro nic takiego w ogóle nie stwierdziłam?
tak samo naturalnie woli młodsze od siebie. Czemu więc to niby jest hipokryzja


@skitarii:

Nie chodzi o wybór tylko o obrażanie kobiet w tym wieku. Wyśmiewanie, krytykowanie, przypisywanie im cech z dupy byle by mieć pretekst by powiedzieć że się w nich nie gustuje.
@T0pi5:

Skąd wiesz czy powodem zgrażynienia nie było twoje podejście do niej?

Czym jest dziewczęcy urok? Młodo wyglądająca 30stka do tego szczupła z długimi włosami nie ma tego uroku?

I skąd wiesz że dla nich nie były 7/10?
@AlienFromWenus:
A czy ja gdzieś pisałem, że jestem całkowicie bez winy? :D No, ale w szczegóły się nie będę wdawał, zgrażyniała to zgrażyniała.
No niestety rysy ludzi, a zwłaszcza kobiet się dość mocno zmieniają. Oczywiśćie można dobrze wyglądać koło trzydziestki, zresztą są różne wyjątki, ale nawet po swojej byłej (która i tak na szczęście względnie młodo wyglądała) widziałem, że jednak do tego 22-23 roku życia te rysy twarzy zupełnie inaczej, bardziej