Wpis z mikrobloga

"Facet zaczyna się od 180cm. Nie spotykam się z facetam poniżej 185. Interesują mnie tylko wysocy faceci"
O co ci chodzi incelu!?!? Każda kobieta ma prawo do preferencji i może stawiać wymagania, ma się spotykać z kimś kto jej się nie podoba?

"Kobieta kończy się na 25 roku życia. Nie spotykam się ze starszymi kobietami. Interesują mnie tylko młode dziewczyny."
Nieee!!!! Tak nie można on je krzywdzi i uprzedmiatawia, one nie mają wplywu na swój wiek. To grooming.
#przegryw #redpill #blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki
Niski_Manlet - "Facet zaczyna się od 180cm. Nie spotykam się z facetam poniżej 185. I...

źródło: comment_1662274349Z1xp13BVwPM5czxADObyY0.jpg

Pobierz
  • 139
Wzrost to najmniejszy problem, największy macie w głowach.


@oficjalniemartwa: Mylisz skutek z przyczyną. Niski mężczyzna jest mniej atrakcyjny i jego szanse na partnerkę są bardzo małe. Gdybyś całe życie odbierała sygnały, że jesteś kobietą gorszego sortu, wiedziałabyś jakie to frustrujące. Odnosząc się jeszcze do sugestii, że wzrost nie jest problemem, tylko psyche. Istnieje całe mnóstwo wysokich mężczyzn, ale jakoś ich uzależniania i psychopatyczne skłonności wielu kobietom nie przeszkadzają, więc to co
@CalderX: oczywiście ze nie z punktu widzenia mężczyzny jest teraz o wiele trudniej niż z punktu widzenia kobiety.
Co do tego nie ma ani wątpliwości mój chłopski rozum ani „amerykańscy naukowcy” i pozycje ewolucja pożądania, psychologia ewolucyjna kobiet itp.

I nie jest to informacja z mojej strony, zwyczajnie mężczyźni na zachodzie przechodzili dużo wcześniej etap na którym są dziś Polacy ale w innych czasach - mniej medialnych.

Polscy mężczyźni trafili na
@Niski_Manlet: ogólnie to #!$%@?ć wszystkich, którzy mają ból dupy kto się z kim spotyka i kto kogo rucha.
Takie pouczenie/pretensje jest mega słabe i świadczy tylko o kompleksach.
A DiCaprio może ruchać nawet 16tki, mam to gdzieś.
Szanuję typa, że traktuje życie jak jedną wielką zabawę (zresztą jak ja) i w dupie ma stereotypy i zdanie innych. Chętnie poznałbym typa i wyskoczył razem na dziewczynki ( ͡° ͜ʖ ͡
przeciez chlop 185cm bedzie mial kilkukrotnie wyzsze powodzenie od typa 180 nawet majac gorsza buzke


@T0pi5: cope, zupełnie się nie zgadzam, morda > wzrost, szczególnie w kontekście tak małych różnic, jak 5 cm wzrostu, a tym bardziej jak zjeżdżamy do mitycznej granicy 180 cm, co nadal jest akceptowalne
nie sądzę. Mam dużo znajomych, którzy są poniżej 180cm, tylko na oczy nie widzieli mikrobloga, więc wiodą szczęśliwe życie, często z sukcesami. Tak naprawdę większość facetów, których znam to nie wygląda jak Chad, a funkcjonują normalnie, zakładają rodziny i korzystają z życia. Chłopaki nawet nie wiedzą jak prawdziwy świat dorosłych ludzi wygląda, bo nie wychodzą z własnego pokoju, ale myślą, że wiedzą już wszystko, z internetu, który jest jednym wielkim fejkiem


@
@CalderX: xD
5 cm to mala roznica? XD 5 cm to niebo a ziemia i nawet nie tylko jesli chodzi o atrakcyjnosc
Ja sam za mlodu sporo imprezowalem, wyrywalem, troche przezylem i zaobserwowalem i chlop z buzia 4/10 190+cm bedzie mial kilkukrotnie wieksze branie niz 7/10 180 cm.
Co prawda laski faktycznie moga byc na nizszym poziomie, ale powodzenie bedzie wieksze.
Za morde mozna dostac komplement, ale koniec koncow jak nie
@AlienFromWenus weź usuń konto feministyczna wściekła p0lko po ścianie, usiłująca przeforsować jakieś głupie brednie i wymysły wynikające z kompleksu braku penisa, który posiada typowa feministka jednocześnie myśląca, że życie faceta w samotności i dorabianie się przez dłuuuugie jej lata jest takie piękne, słodkie i cudowne. Albo jesteś jakimś ubertrollem albo tragicznie głupią babą albo tragicznie głupią i skrzywdzoną babą. Out z tagów blackpillowych a najlepiej jeszcze z wykopu. A co sobie będziesz
190+cm bedzie mial kilkukrotnie wieksze branie niz 7/10 180 cm.


@T0pi5: To w końcu gadamy o 5 czy 10 cm? Gadamy o gorszej buźce czy o o karkołomnym #!$%@? się z chadlite'a 7/10 na podczłowieka 4/10? W dzisiejszym świecie niestety, ale chłop 180 cm z buźką 6/10, będzie miał większe powodzenie niż chłop 185 cm z buźką 5/10 czy 4/10, kobiety się srają o wzrost, ale buzia jest twoją kartą przetargową,
jak masz jakikolwiek wzrost. Mówię tu o trendzie. Gość 182 cm będzie miał mniejsze powodzenie niż 187 cm. A jeszcze niższe będzie miał chłop z 177 cm. A jeszcze niższe z 173. A jeszcze niższe chłop z 165. Po prostu trend jest taki że powodzenie spada wraz ze spadającym wzrostem. Jeżeli nie starcza ci obserwacji codziennych żeby to zauważyć to z pomocą przychodzą badania, które ty z jakiegoś powodu wyśmiewasz w sposób
@CalderX: no ja mam buzke 7, 180 cm, na powodzenie nigdy jakos nie narzekalem ale znajomi 185+ ktorzy sa 2-3 w skali nizej maja wieksze branie mimo jeszcze gorszej bajery xD
Mowie tu o klimatach klubowo/imprezowych.
@technojezus: czemu Wy w ogole gadacie o zarobkach w kwestii atrakcyjnosci? XD
Juz pomijajac jak ma sie do faktyczego zauroczenia itd. to skad niby ma laska o tym wiedziec na poczatku?
Dlatego tez dickpill
ktorzy sa 2-3 w skali nizej maja wieksze branie mimo jeszcze gorszej bajery xD


@T0pi5: Widocznie nadrabiają innymi aspektami (np. wyższy poziom androgenizacji twarzy) czy dobry frame i jakoś się to kręci. Z drugiej strony mój vibe to niestety sojak z niskim teściem, i to mimo siłowni oraz body fatu w okolicy 15%, więc w sumie z gówna bata nie ukręcisz, bo taki typ mężczyzny jest dla kobiet odrzucający XD W
no ja mam buzke 7, 180 cm, na powodzenie nigdy jakos nie narzekalem ale znajomi 185+ ktorzy sa 2-3 w skali nizej maja wieksze branie mimo jeszcze gorszej bajery xD


@T0pi5: ja 180cm zawsze miałem powodzenie i uważam, że nie zawdzięczam tego wzrostowi, a uprawianiu sportu, reprezentowaniu szkół i przede wsztstkim dobrej odzieży

Mowie tu o klimatach klubowo/imprezowych.


Normalny człowiek nie poznaje swojej partnerki/partnera w klubach, tylko w szkole/studiach, na imprezach
180 vs 185, gdzie przy 180 vs 190 jest już spora różnica, bo taki chłop zaczyna się dużo bardziej wyróżniać na tle konkurencji.


@CalderX: nie zgadzam się. Mało osób dba o swoje ciało. Jeżeli bierzemy pod uwagę atrakcyjnośc jako ciało, to Wysporotwany i wyrzeźbiony 180cm będzie wyglądał ładniej niż patyk 190cm, wzrost mu nie pomoże.
@CalderX: nie no 5 cm tak czy siak to dosc mocno widoczne jest, 5 cm nizsze to ja loszki mialem
A faktycznie o framie nie wspomnialem, chyba najwieksza wada, bo faktycznie chudy byk here, no ale zawsze sie nadrabialo, a na treningi silowe to szkoda zycia xD
@technojezus: to oczywiste że porównując różne wartości z jednej zmiennej pozostałe pozostają takie same. Gość 182 cm zarabiający 10k będzie miał mniejsze powodzenie niż gość 187 cm zarabiający 10k o tej samej twarzy. Aż tak ciężko to zrozumieć?

Najważniejsze to status, zasoby

XDD tak dokładnie, kobieta w wolnych chwilach onanizuje się na myśl o kartce papieru z narysowanym zygmuntem starym

Jak ktoś ma 172-180cm i zwala winę za brak partnerki na
@technojezus: no pod takim, ze temat byl faktycznej atrakcyjnosci fizycznej. Jak wyplace 5 kola z konta to tez sobie ogarne nocke z 10/10.
Na poczatku w sensie przy pierwszym kontakcie/randce, gdzie sie decyduja losy relacji.
Sam sobie dosc dobrze finansowo radze, ale o takich rzeczach to sie locha dowiaduje po x miesiacach zwiazku.
Ale dobra, ja tu sie produkuje, a po tym tekscie o szkolach i odziezy to wyszedl obvious troll
XDD tak dokładnie, kobieta w wolnych chwilach onanizuje się na myśl o kartce papieru z narysowanym zygmuntem starym


@ehhcokolwiek: tak kolego, normalna kobieta chce być zabezpieczona finasnowao, chce dom/duży apartament gdzieś w mieście, dobry samochód, dobre ubrania, drogie produkty, częste podróże i bogate wakacje.

Zobacz sobie na takiego gówniarza jak Friz. Gość ma 173cm, ma beznadziejną sylwetkę, a ma kasy jak lodu, ma fajną dziewczynę (teraz chyba już narzeczoną) i może