Wpis z mikrobloga

polskiedrogi


@Pituch: A myślałem, że covidowa sieczka w mózgu to najgorsze co go spotkało. Chociaz później wleciało kilka kompilacji i miałem nadzieje, że kanał wróci.

Cóż, widocznie ktoś leków nie wziął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Unsub poleciał, przeżyję bez filmików z wypadków.


@Pituch: już nie pamiętam kiedy ostatnio wrzucili jakiś filmik z wypadków.

[edit]
No i teraz zajrzałem na ich kanał, a tam to, co na screenshotcie. I o ile nie rozumiem wrzucania takich treści na kanał o wypadkach samochodowych, o tyle jestem przerażony stopniem, w jaki YouTube manipuluje tym, co ludzie oglądają. Przez ostatnie 3 miesiące obejrzałem 2 filmy z kanału, a YT pozostałych nawet
Pobierz sowiq - > Unsub poleciał, przeżyję bez filmików z wypadków.

@Pituch: już nie pamię...
źródło: comment_1662105674NkROcgsSMWU5G8dwzQuE6z.jpg
takie informacje powinny być podawane, dyskutowane i być może dementowane w telewizjach, a przynajmniej w tv publicznej. Niestety w tv nie uświadczysz rzetelnej debaty tylko tępą propagandę


@Onuca: bo na tępą propagandę odpowiada się tępą propagandą.
Jak zaczniesz dyskutować na argumenty z tępą propagandą, to zostanie to wykorzystane przeciwko tobie.
Propaganda mówi: ziemia jest płaska
oficjalna tv: to nieprawda, ziemia jest okrągła.
propaganda: awizisie? teraz zaprzeczają, bo nie chcą żebyście znali
a YT pozostałych nawet mi nie wyświetlił. A subskrybuję kanał i poprzednie filmy pokazywały mi się na bieżąco


@sowiq: Nie masz "dzwoneczka" tym samym pozwalasz, żeby yt sam decydował, które filmy z kanału ci podrzucić.
Jeśli uznał, że oglądasz ten kanał dla "wypadków" to takie pewnie podpowiadał, a resztę olewał.
To nie jest manipulacja. Platformy mają ogromny problem z tym co pookazywać, a czego nie bo illość produkowanego contentu jest ogromna.
zbieraniem faktów za pomocą internetu


@mondrymiszcz: parę dni temu było na wykopie o tym jak Google manipuluje wynikami wyszukiwania wyświetlając w kółko kilkanaście tych samych stron. Więc wyszukiwać to sobie możesz, ale tylko w tym na co ci Google pozwoli. Tak że powodzenia w tym wyszukiwaniu faktów w za pomocą internetu.
@Arytmetyk: a Ty serio wierzysz, że w walce ze zmutowanym covidem pomoże Ci szczepionka stworzona w 2020r na szczep alfa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To czemu co rok wymieniają szczepionkę na grypę, kiedy to jest prawie to samo, tak jak warianty covida.
Trzeba być kompletnym idiota, żeby dać się zaszczepić tym samym preparatem 3 albo 4 razy. Bycie ruska onuca nie ma tu nic do rzeczy. Moim
@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: no ja też ich bardzo nie lubię i co? Świat Ci sie zaraz zawali na głowę, że można nie popierać idiotycznych szczepień na covid a jednocześnie popierać Ukrainę? ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szufladkowanie ludzi jest najgłupszym co można robić.
Poprzeglądać moje posty, proszę. Znajdź tam cokolwiek, co popiera ruska propagandę czy ogólnie rosjan, ba nawet cały czas pisze o nich mała literą, żeby nie okazywać im