Wpis z mikrobloga

Ehhh panie inwestor na lewarze


@pastibox:

Nie kupiłem inwestycyjnie, a konsumpcyjnie więc czemu nazywasz mnie inwestorem? xD

Odkąd mówisz o spadkach mieliśmy minimum 12% wzrosty (dla 10 miast wg. NBP na rynku pierwotnym) i gdy zacząłeś mówić o spadkach kredyt był tańszy niż wynajem, a osoba która zamiast Cię posłuchać wzięła kredyt i po kilku miesiącach przeszła na stałe albo niedługo będzie płacić mniej za kredyt niż za wynajem, albo niedługo
@pastibox: Dzisiaj dzwoniłem w sprawie mieszkania. Niska cena, dość wyremontowane. Nic tylko brać myśle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieszkanie sprawdzone poczta pantoflową. Okazało się ze mieszkało tam jakieś małżeństwo co się rozwodzi i dzieli majątek. Sprzedali pośrednikowi, który odświeżył i uwaga: wynajął komuś xD
Pośrednik pewnie kupił za grosze, bo głupia baba już chciała hajsy a teraz #!$%@? wystawia niby na sprzedaż. Pytam się to po #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pastibox: czekaj dalej na spadki.
Fakt, ludzie nie kupuja za kredyty bo czekają aż się sytuacja uspokoi.
Nawet wysokie stopy ale stabilne zachęca ludzi do kupna, na razie ludzie nie ryzykują.
@pastibox skąd ta radość śmieciu bez wyobraźni, to dotknie nawet ciebie w tej zasranej piwnicy. A radość z tego, że ktoś straci pracę to albo jakieś ciężkie uposledzenie albo glupota elektoratu pis.
Ty się trzymasz jakoś zasranych gaci?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pastibox: nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Umowa deweloperska to nie mieszkanie, sprzedał mniej papierów na dziurę w ziemi. Ma.jeszcze czas (lata), żeby nie schodzić z ceny i sprzedać różnicę.