Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: za dzieciaka było grywalne nawet gdy auto było czarną plamą, bo mój sprzęt chyba nie ogarniał jakichś shaderow :D dopiero po wyproszonym upgradzie PC cieszyłem się super grafika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@galencjusz: Ja to ogrywałem na 440mx i dużo ficzerów nie było, dziewczyn na starcie, deszczu (kropelek na ekranie) i coś tak jeszcze grafa nie ogarniała ale i tak to była w swoim czasie najpiękniejsza gra z cukierkową grafiką
@suqmadiq2ama: midnight club I ten jeden wyścig z 4 czekpointami na skraju mapy, bez narzuconej kolejności. Boty nie mają ruchu ulicznego, więc śmigają.

Kiedyś to ogrywałem po raz kolejny i wszedłem na YouTube zobaczyć jakieś pro tipy, okazało się, że istnieje nieoczywista ścieżka, którą wygrasz za pierwszym razem. Nie umiem opisać lokalizacji tych miejsc, choć w głowie dobrze je widzę, ale idea była taka, że jedziesz po jeden cp, ZAWRACASZ I
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MajloooONE: W kolejnych etapach wyścigi odblokowują się tylko jak twoje auto ma wystarczająco dużo gwiazdek z tuningu. Kiedyś się z tym strasznie męczyłem, myślałem że Audi A3 jest po prostu jakieś zbugowane, bo 2 razy mi się to zdarzyło.
Jak już nie ma kompletnie niczego co by podniosło gwiazdki za tuning, to zawsze można wygrać 3 wyścigi z tymi ziomkami co sobie jeżdżą po mapie, wtedy odblokowuje się jakaś specjalna część,