Wpis z mikrobloga

@heidiyo: To nie wygląda na 70kg. 70kg to bait to wygląda na sporo więcej. Brzydko mówiąc ale obrzydliwe i to nie ważne czy u faceta czy kobiety. Taka otyłość jest NIEZDROWA.

Życzę pozytywnego samozaparcia. Wywal słodkie, w ogóle, zero k... cukru ... ALE POWOLI. Najłatwiej pozbyć się słodyczy, to idzie bardzo szybko, na drugim miejscu słodzone napoje, z tym jest gorzej. Najtrudniej rozstać się z ostatnim bastionem czyli słodzoną herbatą
  • Odpowiedz
@Boroova: gówno prawda, chodzi raczej o dosłowne głodówki i fakt, że po prostu taka dietę taka osoba która za dużo je ciężko będzie miała utrzymać. Na zasadzie że jej dietetyk rozpisze dietę i będzie się do niej stosować, efekty świetne zrzuciła wagę. I co potem znacznie robić? Wpierniczac po staremu i wtedy na efekt jojo. Ktoś ogarnięty zacznie jest tak aby być w miarę na zerze kalorycznym i będzie utrzymywał
  • Odpowiedz
@heidiyo: ADDENDUM
I tak schodzimy do względnie normalnego jedzenie. A dzięki temu łatwiej nam przeskoczyć na warzywa, sałatki etc. (które i tak jemy OKAZJONALNIE bo głód zbyt duży spowoduje wpadnięcie w jojo) bo przeskoczenie z chipsów i batonów na sałatki jest NIEWYKONALNE.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doznanie: doczytaj gdzie trawia sie cukry i sklej, chcesz rozgrzac zoladek to sie wzratku napij a nie wyrabiasz nawyk walenia wegli od rana xD bo to rozrusza metabolizm xD
  • Odpowiedz
@rysiekryszard
BMI dla takich parametrów jest w górnych granicach normalnej wagi, ja przy tej wadze miałam wzorowy WHR (0,73), płaski brzuch, wyniki w normie, i z nosiłam rozmiar M. Rozumiem, że mogą ci się podobać bardzo drobne sylwetki i wtedy 70 kilogramów przy 170 centymetrach nie trafia w twój gust, ale to w ogólnym rozumieniu nie jest "w #!$%@? za dużo" - żadna to otyłość
  • Odpowiedz
dwa razy się odchudzałam w ten sposób gdzie ze 105kg chudlem do 70 w pół roku


@Glikol_Propylenowy: może fakt, że musiałeś się (już) dwa razy tak odchudzać powinien ci nieco dać do myślenia w kwestii tego, dlaczego takie odchudzanie nie jest ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz