Wpis z mikrobloga

wystarczy liczyć kalorie i nie żreć tyle. Ja od 3 stycznia do 30 maja schudłem 16 kg (86->70). Liczyłem kalorie i robiłem codziennie siedmiokilometrowy spacer.

Btw, jestem tylko 7 cm wyższy od ciebie i przy 70 kg nie mam takiego bebecha. Coś kręcisz.


@mamabijeatataniezyje: Serio, jesteś mężczyzną, który od ponad pół roku jest aktywny fizycznie, masz 7 centymetrów więcej (wcale nie tak mało) i nie masz takiego bebecha? No jak
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: No i? Mi ciężko jakieś wnioski wysnuć z tych zdjęć. Ta na dole - przynajmniej z tej perspektywy i na tym zdjęciu - wygląda nieźle nawet po lewej, przy 70 kg, a ta na górze jakby się położyła i jeszcze wygięła to pewnie jej brzuch wyglądałby podobnie jak OPki, przy czym wydaje się mieć sporą głowę.
  • Odpowiedz
@niepamietammaila: Ja jestem w stanie uwierzyć w te 70 kg, sama mam 163 cm i przy 57 kg po 3 ciążach już mam wielki bebzon :D Płaski był przy 51. Przy 70 wyglądałabym znacznie gorzej niż opka. Pewnie masa mięśniowa robi dużą różnicę, dopiero od 5 miesięcy ćwiczę regularnie na siłowni i zauważyłam poprawę sylwetki bez większego spadku na wadze. Z facetami w ogóle nie ma co porównywać, bo nawet
  • Odpowiedz