Wpis z mikrobloga

@surlin:

Złe zdjęcie pobrałaś z internetu. Kobieta na nim ma niemal idealne kształty i ostatnią rzeczą o jakiej by myślała to konieczność ćwiczeń

Kobieta ze zdjęcia miała zawsze kompleks gumowych ramionek, których na zdjęciu skupionym wokół brzucha nie było widać, ale tutaj już są w pełnej krasie. Takie łapiszcza zdecydowanie odbiegają od idealnych kształtów i w moim przypadku były powodem dla którego zadeklarowałam tutaj, że 70 kilogramów to jest troszkę za dużo (ale nie "w #!$%@? za dużo", jak tu niektórzy twierdzą) i dla którego poszłam na siłownię.
niepamietammaila - @surlin: 
Złe zdjęcie pobrałaś z internetu. Kobieta na nim ma niem...

źródło: comment_1661870282OlzEdEV8fhfKJwGzfeGckr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ja mam równo 170 cm wzrostu i tak mój bebzon po dniu pełnym jedzenia wyglądał, kiedy zaczynałam ćwiczyć z wagą 71,4 kg (na czczo, bez ubrań, bez zbudowanych mięśni)


@niepamietammaila: ok julka XD mam 56 kg / 168 cm wzrostu i w porównaniu do Twojego zdjęcia mam bęben w stylu "3. miesiąc ciąży" xD także OPka jak najbardziej ma prawo wyglądać w ten sposób przy swoim wzroście i wadze
  • Odpowiedz
bo mnie już strasznie #!$%@? to, że przez ciągłe zaniżanie wagi przez dziewczyny


@niepamietammaila: Amberplus do potęgi überplus

No chyba że ... naprawdę całe życie leżała na kanapie, mięśni dosłownie NIC ale to NIC i waga bierze się z aż tak dużej objętości tłuszczu. To wtedy i tak nie uwierzę ale jest już jakoś tam może możliwe. Ale brak ruchu się leczy.
  • Odpowiedz
Chętnie ci powiem dlaczego się wdałam w tę dyskusję - bo mnie już strasznie #!$%@? to, że przez ciągłe zaniżanie wagi przez dziewczyny ludzie nie mają pojęcia o czym w ogóle, szacując sobie wagę kobiet, i dochodzi do takich sytuacji, że ktoś tu w tym wątku pisze, że 60 kilogramów przy 170 centymetrach wzrostu to nadwaga.


@niepamietammaila: kiedyś się tu pochwaliłam, że schudłam i mam 71 kg przy 185 cm
  • Odpowiedz
@Limonene:

wyzywanie od knurów, wielorybów, wysyłanie zdjęć modelek mających 190 cm i twierdzenie, że one mają 55 kg, pisanie, że kobieta mająca 70 kg to już nawet nie kobieta, nazywanie mnie dosłownie każdym możliwym obraźliwym słowem. Do dziś pamiętam jednego wykopka, który najbardziej mnie wyzywał i jego komentarz "z tą wagą nie masz szans wyglądać normalnie, a gdzie dopiero szczupło" xD
niepamietammaila - @Limonene: 
wyzywanie od knurów, wielorybów, wysyłanie zdjęć model...

źródło: comment_1661872622LmP8UliGlMCRu8lqzQH3dg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Limonene: Cześć wykopkow zdziwiłaby się, jak ciało kobiety potrafi się zmienić przed okresem jedynie XD ja waze 51 kg mając 175 cm, a przed okresem mi tak bebzun wywala, ze mogłabym ciąże udawać. Kiedyś mocno się tym przejmowałam, a teraz wyjebongo totalne
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: mi to pomaga, ciepłe coś z rana na żołądek, plus jest jakaś treść i nie przelatuje to przeze mnie jak sobie napiję się takiego cuda o 5:20 to już mam gastro po jakimś pół godziny i chcę mi się coś małego zjeść, czuję jakby mi żołądek wstał, zawsze z rana miałem problemy z wciśnięciem czegokolwiek
  • Odpowiedz