Wpis z mikrobloga

ale tak na serio jak potrzebujesz do ubioru żeby się pokazać to te za 20zł z allegro starczą xD tylko są jakieś grupki snobistyczne co sobie pod mikroskopem zegarki oglądają


@xiv7: ohui, gorsze głupoty to chyba tylko na tagu #przegryw i #ukraina czytałem
  • Odpowiedz
chyba w cenie tego zeppelina mozna znalezc cos z kwarcem i automatem


@lew_archer: Tylko że ja najbardziej patrzę na stylistykę zegarka. Najpopularniejsze chyba teraz są divery i mi stylistycznie nie odpowiadają
  • Odpowiedz
słodki, ale mi to się marzy taki z żółtą tarczą, a najbardziej mnie w zeppach jara wypukłe szkiełko


@m0rdeczka: Z żółtą tarczą nie widziałem, tylko żółta koperta. A co do wypukłych szkiełek to są też takie w orientach bambino, też mi się podobają
  • Odpowiedz
@MondryPajonk: jestem fanem zeppelinów, jedyne czego mi w nich brakuje to szkła szafirowego, chętnie bym dopłacał. Ten Twój spoko, ale na mój gust trochę za dużo #!$%@? na tarczy, wolę te prostsze, klasyczne, im mniej cyferek i znaczków tym ładniejszy imo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niżej mój, chociaż wolałbym ten sam model z jasną tarczą. Gdybym kupował kolejny to z linii Los Angeles albo automata z New
Stashqo - @MondryPajonk: jestem fanem zeppelinów, jedyne czego mi w nich brakuje to s...

źródło: comment_1661841953MVTyjUwdPAoSTcHTdEPDfo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MondryPajonk: Ale typ prawdę napisał. O ile zegarek nie stanowi <10% rocznych zarobków a i reszta ubioru jest sensowna (cena zegarka porównywalna z resztą ubioru) to co najwyżej wyglądasz jak cygan na weselu.

#!$%@? o przyjemności noszącego to po prostu enabling ze strony innych skonsumowanych przez konsumpcjonizm ludków.
  • Odpowiedz