Wpis z mikrobloga

odisalbym Ci ale pewnie piszesz szczerze. Tak, Twoi koledzy z magazynu może nie rozróżnia, ale normalni ludzi zwracają na to duża uwagę


@Felix_Camora: Nie ma też co aż tak generalizować, są ludzie na magazynie którzy pewnie rozróżniają i doceniają dobre zegarki, a są też normalni (wśród nich i ja) dla których nie ma różnicy kto jaki zegarek nosi, sam mam garmina i jest mi z nim bardzo dobrze. Sam bym
  • Odpowiedz
@GFG_: Do tego już się nie odnoszę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z tym argumentem nie ma co dyskutować XD , ALE jeśli kupujesz Majtkowca Armaniego Gucziego albo Tommiego Hohenzolera, to faktem jest że możesz #!$%@?ć i 2k+ i dostać bazarowy zegarek z mechanizmem za 1,50, który odbiega jakością od automatów z lat 70/80. Moja siostra tak kiedyś Swarowskiego kupiła na baterie x)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MondryPajonk: Posiadam inny model ale polecam. Szukaj ze szkiełkiem szafirowym. O ile się nie mylę ten jest na mechanizmie kwarcowym. Bransoleta mesh bardzo wygodna.
  • Odpowiedz
Bardzo ładny zegarek niemieckiej budżetowej firmy oferującej zegarki zarówno kwarcowe jak i mechaniczne o wyglądzie i wykonaniu na pewno lepszym niż ich cena. Mechanizmy szwajcarskie Ronda i ETA, więc jak wszystko w tym budżecie. Jak Ci się podoba to bierz. Bransoleta ładna, na pewno będzie pasował jako daily. Pamiętaj tylko żeby do garnituru nie zakładać. Jak chcesz coś o zegarkach popisać albo się dowiedzieć to zapraszam na PW ;-).
A wykopki się
  • Odpowiedz