Wpis z mikrobloga

Takie tam podwójne standardy.

Kiedy kobieta-creep nagrywa w komunikacji publicznej mężczyznę oraz upublicznia jego wizerunek milionom osób na TikToku, to dostaje tysiące lajków, a w komentarzach panuje klimat w stylu „u go girl!”.

Kiedy facet (niby, bo oczywiście dowodów nawet nie ma) nagrywa w komunikacji publicznej kobietę, to ma miejsce natychmiastowy lincz oraz odpalony jest proces zrobienia z niego agresora seksualnego i potencjalnego gwałciciela.

Edit.

Wyobraźcie sobie, że to wasz dziadek - niewinny i niesłusznie zaszczuty przez jakąś wariatkę, która sobie coś wymyśliła dla atencji na Twitterze.

Wasz dziadek nagle staje się w swoim miasteczku potencjalnym gwałcicielem. Zawsze sympatyczna sprzedawczyni w piekarence zamiast życzyć mu z uśmiechem miłego dnia - jak to zwykle bywało - nagle patrzy na niego z obrzydzeniem. Koledzy od szachów nie chcą z nim grać w parku partyjek i odwracają na jego widok głowy. Twarz waszego dziadka robi okrążenia po wykopie, twitterze i instagramach jakichś sojowców pokroju MakeLifeHarder i Sportowej Warszawki.

Wszyscy odwracają się od waszego dziadka przez jakąś psychopatkę. Wystarczy raptem jeden post.

Drogie Panie, skończcie linczować mężczyzn w internecie. Jeżeli jakiś psychol robi chore akcje w pociągu, to marsz do konduktora i na policję, a nie na Twittera / Wykop. Niech się skończą te samosądy i próby rujnowania komuś życia - tak jak było z tym tatuażystą. Nigdy nic dobrego z czegoś takiego nie wynika. Stałyście się w ostatnich latach skrajnie niedojrzałe.

#mizoandria #pieklomezczyzn #pieklokobiet #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #p0lka #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1661791560qDWYmlHNM1Ugv7pbDXQXzR.jpg
  • 48
Jestem na wakacjach i włączyłem telewizje wieczorem bo w domu nie mam i nie oglądam. „Paczę” a tu reklama uniqa: UBEZPIECZENIE OD HEJTU W SIECI. Lol. Także chyba można polecić i spać spokojnie? Xd