Wpis z mikrobloga

Takie tam podwójne standardy.

Kiedy kobieta-creep nagrywa w komunikacji publicznej mężczyznę oraz upublicznia jego wizerunek milionom osób na TikToku, to dostaje tysiące lajków, a w komentarzach panuje klimat w stylu „u go girl!”.

Kiedy facet (niby, bo oczywiście dowodów nawet nie ma) nagrywa w komunikacji publicznej kobietę, to ma miejsce natychmiastowy lincz oraz odpalony jest proces zrobienia z niego agresora seksualnego i potencjalnego gwałciciela.

Edit.

Wyobraźcie sobie, że to wasz dziadek - niewinny i niesłusznie zaszczuty przez jakąś wariatkę, która sobie coś wymyśliła dla atencji na Twitterze.

Wasz dziadek nagle staje się w swoim miasteczku potencjalnym gwałcicielem. Zawsze sympatyczna sprzedawczyni w piekarence zamiast życzyć mu z uśmiechem miłego dnia - jak to zwykle bywało - nagle patrzy na niego z obrzydzeniem. Koledzy od szachów nie chcą z nim grać w parku partyjek i odwracają na jego widok głowy. Twarz waszego dziadka robi okrążenia po wykopie, twitterze i instagramach jakichś sojowców pokroju MakeLifeHarder i Sportowej Warszawki.

Wszyscy odwracają się od waszego dziadka przez jakąś psychopatkę. Wystarczy raptem jeden post.

Drogie Panie, skończcie linczować mężczyzn w internecie. Jeżeli jakiś psychol robi chore akcje w pociągu, to marsz do konduktora i na policję, a nie na Twittera / Wykop. Niech się skończą te samosądy i próby rujnowania komuś życia - tak jak było z tym tatuażystą. Nigdy nic dobrego z czegoś takiego nie wynika. Stałyście się w ostatnich latach skrajnie niedojrzałe.

#mizoandria #pieklomezczyzn #pieklokobiet #bekaztwitterowychjulek #blackpill #redpill #p0lka #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
Tywin_Lannister - Takie tam podwójne standardy.

Kiedy kobieta-creep nagrywa w komu...

źródło: comment_1661791560qDWYmlHNM1Ugv7pbDXQXzR.jpg

Pobierz
  • 48
ogólnie nie jestem za takimi filmikami. Ale serio masa jest takich creeerow którzy gapia się na Coebie w komunikacji miejskiej i slinią, albo macają po kroczu. To jest dramat.


@girlsjustwannahavefun: tak samo jak na mieście jest dużo pijanych dziewczyn, które bezkarnie łapią mężczyzn lub się o nich ocierają.

Różnica polega na tym, że gdy ja pójdę to zgłosić, to policja / ochroniarz / ktokolwiek mnie wyśmieje. Kiedy natomiast taką natrętkę odepchnę,
Gdzie wy #!$%@? żyjecie? To chyba jakaś wasza alternatywna rzeczywistość. Albo macie jakieś urojenia


@WinogronoToBezpestkowe: To chyba Ty zamknąłeś się w świecie, gdzie takie akcje nie mają miejsca. Znalazłem kiedyś telefon, gdzie nie dało się go uruchomić, więc będąc wścibskim nastolatkiem sprawdziłem kartę pamięci. Sporo się dowiedziałem o właścicielu i jego "zainteresowaniach".

Dalej pamiętam filmik jak typ spuścił się na jakąś hot "biurowe" idąc za nią w galerii handlowej, gdzie się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@ExitMan Ale opisywanie że jest coś "nierzadkie" czy jakby działo się i było codziennością to bzdura jakaś.

Ty też po jednej sytuacji dołączysz do głosu że takie przypadki są częste. Ile razy widziałeś jak chłop wali konia w pociągu albo w autobusie? Nie róbcie ze skrajnych i rzadkich przypadków codzienności.
ogólnie nie jestem za takimi filmikami. Ale serio masa jest takich creeerow którzy gapia się na Coebie w komunikacji miejskiej i slinią, albo macają po kroczu. To jest dramat.


@girlsjustwannahavefun Tego "macania po kroczu" nie będę komentował" bo brzmi to komicznie, ale pozostałe opisane czynności (patrząc tylko według prawa) są ścigane? Chyba nie z tego co mi wiadomo.

Natomiast znieważenie, rozpowszechnianie wizerunku osoby bez jej zgody czy fałszywe oskarżenia są karalne.
Chłop