Wpis z mikrobloga

#gothic #gry #kronikimyrtany

Ahhh co to była za gra.

Właśnie ukończyłem Archalos. Nieprawdopodobne, że gra ta została stworzona przez hobbystów w czasie wolnym od pracy.
Śmiało mogę powiedzieć, że twórcy tej modyfikacji, gdyby mieli możliwości przebili by i Ubisoft i Rockstar. Co ja mówię, już przebili. Życzę sobie i innym by kontynuowali to dzieło. Niesamowite ile pracy w włożyliście. Ile czasu poświeciliście. Kocham Was.

Dziękuje za te 50 godzin świetnej zabawy.

I takie pytanko, czy chłopaki mają jakiegoś patronite by wynagrodzić im cieżką prace?
Szkoda, że steam zrezygnował z płatnych modów. Bo Kroniki Myrtany to AAA i tyle powinniście sobie za to wołać. A jak macie jakieś konto to i tyle dostaniecie :*

Ależ mnie wciągało, od czasów Wiedźmina 3 gry komputerowe wyłączam po godzinie i wracam do Hearts of Iron. Tutaj przez ostatnią godzinę pracy cieszyłem się, że będę mógł popykać jak wrócę

Czapki z głów.
1.....1 - #gothic #gry #kronikimyrtany

Ahhh co to była za gra.

Właśnie ukończył...

źródło: comment_16617855452NsFr2MBgtuOKmzFZHIeny.jpg

Pobierz
  • 14
I takie pytanko, czy chłopaki mają jakiegoś patronite by wynagrodzić im cieżką prace?


@12345678901111: https://kronikimyrtany.pl/pl/ przycisk "wesprzyj nas"

Szkoda, że steam zrezygnował z płatnych modów


@12345678901111: tutaj podejzewam, ze niezaleznie od woli steama gra jest w olbrzymiej mierze stworzona na silniku i assetach z gothica 2 wiec pobieranie za to hajsu obrazilo by thq nordic zapewne

Bo Kroniki Myrtany to AAA i tyle powinniście sobie za to wołać

nie chce
m


@3mortis:

Ha faktycznie jest na czerwonym tle, nie zauważyłem, szukałem czegoś na dole a tu jednak ładnie wyeksponowali hehehe

To prawda, to ludzie z Piranhia stworzyli gothica. I nie jestem do końca pewien czy Kroniki są lepsze od 1 czy 2,
W każdym bądź razie, chciałbym by i jedynka i dwójka z nocą kruka zostały połączone w jedną gre na nowym silniku graficznym.

UUuu nawet ze 500 stów bym dał,
Dawać zremasterowaną jedynke. To moja ulubiona cześć.

Cóż to jest za wspaniała gra.

Nie rodzisz się złodupcem z mutagenami do którego nikt nie ma podjazdu, Ledwo oczy otworzył a już w morde dostał.

To jest w gothiczku najpiekniejsze.
@guardado:

A no może z tego wynika różnica. Szczerze mówiąc z magii używam tylko runy światła.

hehehe, a tą technike pokazał mi kolega po raz pierwszy jakieś 15 lat temu xD

"Patrz michał idziemy za gościem i kradniemy expa" Pozdrawiam Cie szymuś
@Pawulonik_5mg:

głównie główne misje. Za niedługo będę grał raz jeszcze już na 100 % ale chciałbym głównie wybrać inne decyzje.

Zamiast straży dołącze do handlarzy. Znów zabije IVY bo do zdzira jest. Postaram się uratować maksymalnie innych ludzi. Fabio musi umrzeć, wysłałem ich na bagna i nie było go potem w mieście a widziałem filmiki, że można go w mieście zabić. W każdym razie teraz chce w końcu skyrima zrobić xD