Wpis z mikrobloga

Ostatnio podnosi się kociokwik o rzekomą likwidację gotówki.

Już pomijając, że to jest dobry i pozytywny trend, który pozwoli na ograniczenie przekrętów oraz nie bójmy się słowa- złodziejstwa, to zauważcie że najbardziej dupkę piecze osoby które jednocześnie są
- antyszczepionkowcami nazywające maseczki per szmata
- płaskoziemcami
- negującymi zmiany klimatyczne
- ruskimi, antyukraińskimi onucami
- 'karabin w każdym domu prawem, a nie towarem i na basen tez chce zabierać mojego karabinusia'
- osobami niewykształconymi, co chłopski rozum motzno.

Oczywiście, kawałek papieru w ich rozumowaniu jest absolutnym i ostatecznym gwarantem wolności xD
Bo wcale w histori bliższej i dalszej władcy nie robili przekrętów na walucie, które powoływały, że ludzie zostawali z bezwartościowymi świstami papieru.

W sumie takie samo pi3rdolenie jak to, że Klaus Szwab razem z Bilem Gatesem co dziennie prowadzą działania mające na celu depopulację ludności. A w wolnym czasie wciskają ludziom robaki do ust.

#bekazprawakow #neuropa #gospodarka #szury #bekazszurow
  • 54
Już pomijając, że to jest dobry i pozytywny trend, który pozwoli na ograniczenie przekrętów oraz nie bójmy się słowa- złodziejstwa


@PrzeKomentator: to jest miecz obusieczny. Co z tego, że przekręty znikną jak przy słabej władzy dalej będziesz miał przekręty a za to władza będzie ci patrzeć na ręce. Nie przykrywajmy wolności płaszczykiem pozornego bezpieczeństwa.

W ogóle sam też nie odnosisz się do kwestii, że jak system jebnie (nawet przypadkiem) to ciekawe
@PrzeKomentator: oczywiście, że ich interesuje. Regularne zakupy w aptece świadczą najczęściej o przewlekłej chorobie, co wpływa na ryzyko ubezpieczyciela, że prawdopodobnie będzie musiał wyłożyć większy hajs na twoje leczenie.

Jak zlikwidują gotówkę, to póki co jedynym wyjściem zostaje krypto. Rząd i aparaty państwowe nie są godne zaufania i nie mam zamiaru wystawiać się przed nim i pokazywać ile mam i skąd.
Jak zlikwidują gotówkę, to póki co jedynym wyjściem zostaje krypto. Rząd i aparaty państwowe nie są godne zaufania i nie mam zamiaru wystawiać się przed nim i pokazywać ile mam i skąd.


@audrzej: oczywiście korzystać z usług publicznych nie poprzestaniesz, bo Ci sie należy¯\_(ツ)_/¯
@PrzeKomentator: Dlaczego przeszkadza Ci to, że ktoś ma ochotę płacić gotówką? W czym Tobie to przeszkadza?
Gotówka zawsze będzie dawała większe bezpieczeństwo w przypadku kryzysu, nie rozumiem dlaczego miałbym popierać jej ograniczanie/likwidowanie bo Ty nie chcesz płacić w ten sposób.
@PrzeKomentator: a co to ma ze sobą niby wspólnego? Tak, należy mi się, bo w podatkach zdążyłem oddać więcej, niż niejedna zgraja patusów pod blokiem, którzy też korzystają z usług publicznych i jeszcze pieniądze dostają. Moje pieniądze.
Jak system będzie fair - każdą jedną osobę usługi publiczne będą kosztować tyle samo, moich pieniędzy nie będzie się rozdawało na prawo i lewo, wszystko będzie jawne i kasa nie będzie rozpierdzielana na #!$%@?,