Wpis z mikrobloga

Patologia te hulajnogi na wynajem.

Tier 65gr za min, 1.95 za kilometr zakładając drogę bez pauz.

Bolt 75gr za min, 2.25 za kilometr

Uber 69gr za min, 2.07 za kilometr.

Tymczasem traficar 1.79 za kilometr, niezależnie czy stoisz na światłach przejściach itd.

Nie dajcie się oszukiwać i nie korzystajcie z tego gówna, hulajnogi powinny być po max 20 gr za minutę

#tier #bolt #uber #traficar #hulajnogi
  • 87
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@skolfild: Ostatnio trochę przetestowałem w Gdańsku i było spoko dla opcji podjechania do tramwaju.
Najlepszy Dott, bo darmowe odblokowanie, drugie miejsce Tier. Najgorszy Bolt, bo przez połowę drogi miał strefę z ograniczeniem do 5 km/h, piesi mnie wyprzedzali, od razu skasowałem aplikację, żeby więcej nie korzystać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@gregory180: krótki dystans to pojęcie względne, ja dystanse do 10km po miescie poruszam się równie szybko jak samochodem (albo i szybciej), głównie ze względu na brak korkow. Od kiedy mam hulajnogę przestałem jeździć po mieście motocyklem, a jeździłem ponad 10 lat. Wg mnie to bardzo fajne sprzęty na miejskie dystanse. ninebot Max g30 here ;)
  • Odpowiedz
@gregory180: ok, tak jak mowie - krotkie to pojecie wzgledne ;) 10km to tez polowa wroclawia, ale dalej w godzinach szczytu jest sprawniej niz osobowka (lub komunikacja miejska) biorac pod uwage czas 'od drzwi do drzwi'. Dowod anegdotyczny 'bo u mnie tak jest' ( ) A co dystansow do 2km to juz w ogole nie ma porownania, zanim dojde do garazu odpalic auto juz jestem
  • Odpowiedz
@p4wl: brzmi jak coś co mógłby napisać tylko ktoś bez auta ;) dystans przy którym auto jest szybsze (i tańsze) zaczyna się od pół kilometra. Pod warunkiem że masz miejsce/garaż i nie parkujesz 10 minut drogi od domu
  • Odpowiedz
@skolfild: ja nie rozumiem dlaczego ktos tym jezdzi w tych cenach, ale jak widac Polacy sa bogaci


@gharman: Bo jest pod ręką - wracam i widzę, że stoi hulajnoga a nie chce mi się iść te 2km. Zamiast dzwonić i czekać to biorę i jadę.
Bo jest z tego frajda - jeżdżę bardzo rzadko ale wolę dopłacić te kilka zł i mieć z tego przyjemność szczególnie gdy wracam
  • Odpowiedz
@skolfild: kiedyś jak bolt był tani to było spoko, teraz przy cenie 80 gr/min to jest już niepoważne. Kawałeczek wychodzi drożej niż bilet na kmk (4zł)
  • Odpowiedz
Uber najdroższe gowno w rzeczywistości, najlepiej wychodzi bolt i TIER, czasem są kody zniżkowe
  • Odpowiedz
@skolfild: no kiedyś to się jeszcze opłacało, teraz już nie.

do sklepu podjeżdzałem i płaciłem 2zł w dwie strony. Tak można było żyć. albo z jakieś imprezy 11km do przejechania przez całe miasto i płaciłem 8zł - dużo taniej niż taxi.. ale obecnie jak pocieli te rejony gdzie można się poruszać i ograniczyli prędkość max, i podnieśli ceny to bez sensu.
  • Odpowiedz