Wpis z mikrobloga

Patologia te hulajnogi na wynajem.

Tier 65gr za min, 1.95 za kilometr zakładając drogę bez pauz.

Bolt 75gr za min, 2.25 za kilometr

Uber 69gr za min, 2.07 za kilometr.

Tymczasem traficar 1.79 za kilometr, niezależnie czy stoisz na światłach przejściach itd.

Nie dajcie się oszukiwać i nie korzystajcie z tego gówna, hulajnogi powinny być po max 20 gr za minutę

#tier #bolt #uber #traficar #hulajnogi
  • 87
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moonraker: kask mam, a co do reszty... Aż tak skóry nie zetrzesz jak przy prędkościach motocyklowych :) jasne że jak ktoś chce to można się mocniej zabezpieczyc
  • Odpowiedz
@skolfild: Ja używam raz na jakiś czas i zawsze to jedna, to drugą, to piąta firma ma jakieś darmowe przejazdy abo inne promocje. Teraz jest kilka przejazdów po 8zł na freenow na przykład. Nie wiem czy akurat jakoś magicznie zawsze trafiałem, ale zapłaciłem może za 5 z 50 moich przejazdów tak na oko.
  • Odpowiedz
@skolfild: Tym wlasnie sposobem miesiac temu przejechalem dwoma hulajnogami bolta z Sopotu do portu przy Westerplatte w Gdansku, z limitem predkosci 10km/h czyli wszyscy mnie na sciezce rowerowej wyprzedzali. Zaplacilem z 60 zl i to byl moj pierwszy i ostatni raz. Chcialem w drodze powrotnej skoczyc na pizze ale no niestety pol miasta CZERWONE strach zjechac 100 metrow ze sciezki.Kompletnie inaczej sobie wyobrazalem te hulajki.
Myśle że to spoko opcja ale
  • Odpowiedz